Полска "клавиатура"

  • 900
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Извинявам се, че пускам темата тук, но се надявам  в този подфорум да я видят повече хора  Peace Спешно ми трябва да си смъкна от някъде полските букви  Embarassed Embarassed EmbarassedНе знам как става  Rolling Eyes Rolling Eyes Ужасно съм тъпа!
Може ли някой да ми помогне? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
това дали ще свърши работа, има доста езици

# 2
  • Мнения: 2 401
Па немаш ли я в language bar-а?  Settings, add.., Или  не разбирам въпроса?

# 3
  • Мнения: 1 100
Па немаш ли я в language bar-а?  Settings, add..,

Точно! Peace

# 4
# 5
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Napewno masz go na komputerze  Wink.

# 6
  • Мнения: 197
To mam ,ale nie mam l takie z kreseczka, o zamnkniete i inne takie, някой може ли да обясни на дебила как да си свали полски от ленгуидж бара  ooooh! Praynig Praynig Praynig Плийс, плийс! Embarassed Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 100
Кликваш на Language bar-a /в долен десен ъгъл - квадратчетата, които показват какъв език си избрала/ с десен бутон на мишката. Избираш Options. В прозореца, който ще ти се появи, натискаш Add Layout и избираш Poland и Polish. После можеш да зададеш някакви настройки - с какъв цвят да е квадратчето, клавишни комбинации за избиране.

# 8
  • Мнения: 197
Ванилия Канелска, нисък поклон!  bouquet  bouquet Благодаря на всички ви, момичета!
На Минзухар, ИраМира и krasimilo , които ми писаха на лични!
А също и на Елит     bouquet  bouquet  bouquet Dziękuję ślicznie!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт