стрнно ако да се тревожа ли?

  • 550
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
сега сменям памперса понеже малката мрънка странно и виждам отново ако(акахме преди 2 часа обилно и нормално), но сега акото е с обичайния си цвят, но в него има нещо като храчки, сополи или слуз(не зная как трябва да изглежда тя). дали имаме сополки, аз слагам по три пъти на ден Nisita, по предписание на педи за сумтящо носле. има ли връзка и това, че в къщи сме на климатик и въздуха бил по сух newsm78

# 1
  • Мнения: 22
И ние имаме по някога същото ако също сме на климатик ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 27
ако има хрема, най-вероятно си е глътнала сополите. и аз съм откривала така. не е притеснително, ако не е придружено с кръв и зелено аки.

# 3
  • Мнения: 250
И моята бебка е имала слуз понякога, но не съм се притеснявала. Все пак се консултирай с педи, за да си спокойна.

# 4
  • Мнения: 567
Консултирай се с лекар...Климатика мисля че няма нищо общо. Ние също сме с климатик, но сме нямали такъв проблем

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
познахте имали сме сополки, няма страшно, днес бяхме на консултация и педи каза да не се тревожа. newsm44

# 6
  • Мнения: 101
И Рая в момента е със сополки и имаше такова ако...Чела съм преди, че може да е от сополките, и аз все пак ще питам педиатърката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт