За заглавията на темите

  • 1 448
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 387
Създавам темата, провокирана от безумните заглавия на някои теми. Много Ви моля, когато ги създавате, съобразявайте се, че ще получите много повече помощ, ако просто опишете накратко проблема/въпроса/предложението и т.н. още в самото начало, а не списъка да е изпълнен със "Защо?", "До кога ще съм/сме така" или пък любимото ми "Въпрос" Shocked.... предполагам ме разбрахте за какво иде реч.

Хубав ден на всички и  party023 да се почерпите за РД на малката ми дъщеря, че за питие е още рано Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 270
Напълно съм съгласна с това, което си написала! Peace
Да ти е живо и здраво детенце и само радости да ви носи!  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 999
Честит рожден ден на малката!

# 3
  • Мнения: 292
Подкрепям и аз това за заглавията (макар Че може и аз да съм пускала теми със странни заглавия).

Честит Рожден Ден на дъщериЧката ти. Здраве, щастие и много да се гордеете с нея, ти пожелавам от сърце   bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 2 110
Аз не мисля, че някой иска целенасочено да създава тъпи заглавия. Ако може да измисли нещо, ще го напише. Но, много често хората са притеснени и бързат, или точно защото не знаят и питат им е трудно как да формулират заглавието си.Затова се получава така .

Честит Рожден Ден и от мен на детенцето!

# 6
  • Мнения: 793
 newsm59Честит Рожден Ден на малката сладуранка newsm59

# 7
  • Мнения: 1 155
Честит Рожден Ден на малката сладуранка!  bouquet
Иначе по темата съм напълно съгласна с теб! Peace

# 8
  • Мнения: 79
До някъде съм съгласна,че не може понякога от притеснение да формулират темите си, но и съм абсолютно сигурна,че някои хора го правят нарочно!Аз самата почти винаги отварям темите с неясни заглавия Rolling Eyes-най-често от любопитство за какво пишат"ПОМОЩ Shocked"Хайде признайте си ,че и вие правите така JoyНАЙ-важното ЧРД на слънчицето ти и на теб-аз рождените дни на моите мишлета ги смятам и за мои  bigdance2 newsm59

# 9
  • Мнения: 1 354
 nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА ТИ! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

А, иначе съм съгласна с това което си написала за темите Peace

# 10
  • Мнения: 568
ЧРД на малкото съкровище!!!   bouquet  bouquet  bouquet

А по темата - напълно съгласна съм  Peace Много ме дразнят теми със заглавия - "въпрос", "моля за мнението ви", "помощ"... Толкова много се навъдиха вече, че не си спомням в коя какъв беше сюжетът, в коя какво съм писала и чела... Тия дни, например, само в ИБ три теми циркулираха едновременно с общото заглавие " Въпрос"...  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 9 814
Нека наистина се помъчим да формулираме темите така че, заглавията да са ясни.
Но още по-важно е същността на питането да е ясна.

Честит рожден ден на малката!

# 12
  • София
  • Мнения: 23 036
Да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet

Колкото до въпроса с формулиране на темата - някои просто ги мързи да си размърдат мозъчето, докато пускат тема  Mr. Green Подкрепям естествено!

# 13
  • Мнения: 567
Аз не мисля, че някой иска целенасочено да създава тъпи заглавия. Ако може да измисли нещо, ще го напише. Но, много често хората са притеснени и бързат, или точно защото не знаят и питат им е трудно как да формулират заглавието си.Затова се получава така .

Честит Рожден Ден и от мен на детенцето!

 Peace Peace

      newsm59       Да ви е жива и здрава и мноооого да ви радва

# 14
  • Мнения: 1 512
Относно темата - някой просто са притеснени и не могат да мислят,а други просто ги мързи да си напрегнат сивото вещество и да формулират темата си. Съгласна съм,че темите трябва да са формулирани така,че заглавията да са ясни.
  uraЧестит рожден ден на малката сладуранка.Да ви е жива и здрава и да носи само весели емоции.

Общи условия

Активация на акаунт