загубени в нощта:)

  • 1 614
  • 9
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
....имаше една тема, в която разказвах как Елина се буди нощем и идва при нас с целия плюшен антураж...

живеем в доста мако жилище с един коридор ..има-няма 4 метра.

Та тази нощ както била тръгнала на нощен поход към нас, явно се е загубила в големия, тъмен коридор, уплашила се и така внезапно се разплака.....
Беше тъжна гледка:)
Стиснала всички плюшковци в ръце, по средата на коридора....
Баща и отиде и я спаси...гушна се до нас и заспа с една голяма въздишка на утеха.....

Толкова ми е смешно цял ден като се сетя за това...че реших да го напиша тук:)

НО истината е, че тръпки ме побиват от вероятността някой ден да се загуби наистина навън.
На мен ми се е случвало като малка и беше такъв кошмар, че си го спомням до днес!.....

# 1
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Reza
....имаше една тема, в която разказвах как Елина се буди нощем и идва при нас с целия плюшен антураж...

живеем в доста мако жилище с един коридор ..има-няма 4 метра.

Та тази нощ както била тръгнала на нощен поход към нас, явно се е загубила в големия, тъмен коридор, уплашила се и така внезапно се разплака.....
Беше тъжна гледка:)
Стиснала всички плюшковци в ръце, по средата на коридора....
Баща и отиде и я спаси...гушна се до нас и заспа с една голяма въздишка на утеха.....

Толкова ми е смешно цял ден като се сетя за това...че реших да го напиша тук:)

НО истината е, че тръпки ме побиват от вероятността някой ден да се загуби наистина навън.
На мен ми се е случвало като малка и беше такъв кошмар, че си го спомням до днес!.....

Бррррр, страшничко е.....  Misc Bomb А мойто дете Misc Ghost се опита да скочи в морето от буните, че и по тъмно...агх...едвам я опазих и после като разисквахме със съпруга ми какво би станало....ау....че и с дрехи, и е тъмно...кошмар...  ukliam1  ukliam1  ukliam1

# 2
  • Мнения: 1 363
моят непрекъснато се опитва да скочи от спалнята с главата надолу върху плочките..
всеки път като го оставя "без надзор" той го прави и всеки път в последната стротна от секундата (на има няма 10 см. от земята - преди да си е ударил муничката глупавичка кратуна) го хващам за краката и го вдигам..
след което следват 5 минути плакане.. и пак с главата надолу..
опитвам се да го науча - че се слиза с крака надолу от леглото - предполагам ще му е полезно за в бъдеще... ама засега не се е научил..
в момента се научихме да се изправяме сами в кошарката.. и да дърпаме покривката на скрина в близост до леглото заедно със всички боклуци върху себе си Simple Smile след което се плашим до смърт и даже се надава вой.. който не е полакане.. а по-скоро вик - да разкараме тези боклуци от него Simple Smile

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
колко е голм този разбойник?Simple Smile
Елина се опита веднъж да се хвърли с главата надолу към паркета и аз просто и махнах  решетката и сложих едно мекичко нещо на пода да не се стряска много като падне през нощта от леглото...


обаче....баба и и подари детска палатка....от момента, в който я опънахме в стаята тя реши, че ще спи там и точка.
сега в леглото спят само 1-2 кукли

# 4
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Reza
....имаше една тема, в която разказвах как Елина се буди нощем и идва при нас с целия плюшен антураж...

живеем в доста мако жилище с един коридор ..има-няма 4 метра.

Та тази нощ както била тръгнала на нощен поход към нас, явно се е загубила в големия, тъмен коридор, уплашила се и така внезапно се разплака.....
Беше тъжна гледка:)
Стиснала всички плюшковци в ръце, по средата на коридора....
Баща и отиде и я спаси...гушна се до нас и заспа с една голяма въздишка на утеха.....

Толкова ми е смешно цял ден като се сетя за това...че реших да го напиша тук:)

НО истината е, че тръпки ме побиват от вероятността някой ден да се загуби наистина навън.
На мен ми се е случвало като малка и беше такъв кошмар, че си го спомням до днес!.....



И при нас така става понякога,щото и двамата пристигат един след друг през нощта в нашето легло ...
И при нас се е случвало да седнат и да плачат в коридора, или в спалнята им ако са се спънали в пързлаката или катерушката....  Rolling Eyes ....

# 5
ahihi  Laughing
melisa puk obi4a da visi na re6etkata na legloto......kato se uvisne na dolu i nqma murdane men me e strah 4e moje da padne.........

# 6
  • Мнения: 429
Цитат на: Reza
обаче....баба и и подари детска палатка....от момента, в който я опънахме в стаята тя реши, че ще спи там и точка.
сега в леглото спят само 1-2 кукли


Ох и при нас съществува този проблем със спането . От Хамбург им донесохме камиончета , подобни на тези , които ги дават на децата в по-големите супермаркети . Само , че нашите са с багажник и с възглавнички за удобство , въобще голема работа . Та тези камиони сега се карат непрекъснато вкъщи , по улицата ми е немислимо да тръгна с тях , защото "уж  госпожици " , хлапетата ми са трудни за " управление" .

Та тези камиони са вече част от техния си свят , там се храним , ако има едно лесно и с тях да се къпем , но ще ми е трудничко . От два дни там и заспиват , абе ужас ви казвам , направо ад .
С 300 мъки ги вадя от това чудо , за да ги пренеса в кошарите им .

И сега се чудя как да ги откажа от това тяхно забавление !
Вярно хубаво е , че самички си играят и не изискват моето присъствие , но преди половин час Ели си разби устничката, защото не можа да вземе завоя .
страшна работа , ако ги скрия , те ще ги търсят и ще реват и пак няма да спасим положението .

Дайте ми моля ви се съвети как да се справя с положението , знам че ние сами си го направихме такова , но не предполагах , че ще се привържат толкова към тях !!!

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
единственото за което се сещам е да ги скриете...Simple Smile
ще ги търсят известно време, но ще ги забравят...и им ги дайте като порастнат малко ...

# 8
  • Мнения: 429
Reza , скрих ги , ще видим как ще я караме днес , още от ставането питаха : " Де буту " и сега плачат за него , но гледам с друго да ги впечатля , поне за сега...

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile) стискам палци да ги забравят бързо:))))

Общи условия

Активация на акаунт