ЦЕтираме бисИри всякЪкви - от ЯйрАн до емУтикони, 29 броИ

  • 30 396
  • 793
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
Поздравленията за заглавието са за Джуличка  Hug

# 1
  • Мнения: 4 300
 остава ни да ни крепи идеята че сме българи , които винаги отцеляват!

# 2
  • Мнения: 3 634
Цитат
Здравейте,
давам фреш всеки ден през ден.Зная,че необходимото количество витамини за деня се садържа в 5 плода.

# 3
  • Мнения: 2 172
а какво ще кажете за говорителката Пе4икамькова

Ми на първо време, ако е българско името, няма как след м да се пише ь

# 4
  • Мнения: 747
Цитат
И ние горе долу по-оздравяхме  Hug
Гледам за Дюкян говорите...
Свеки я прави от вече горе долу 7м и доста смъкна около 10кг ама тя от 4-5м не е мръднала хич - значи за около 3-4м ги е свалила тия кила и има видима разлика  Flutter
Добре че потребителката е пояснила че за Дюкян става въпрос- там 'сичко с метри се мери Mr. Green
Всичките и мнения са розАви, а текстът- центриран 15

# 5
  • Мнения: 95
от друг форум е,ама не се сдържах просто  Laughing
"но все пак се консолтирай с акошер-гинеколог "

Консолтирането е солено,а Акошер явно идва от нещо свързано с кошери  Whistling

# 6
  • Мнения: 1 817
Запис Wink
Аууу, тоя Яйрян е моя грешка Embarassed /ама от  бързане е/ Laughing

Ето едно дъъълго изречение, и не само:
Цитат
моят мъж прави всичко изброено до сега и ходи на работа от 6 до 18 часа без събота и неделя аз не му казвам че няма нужда защото виждам че го прави със желание но вечер не мога да го остъавям той да я храни щото после ще върви като надрусан на работа но вупреки това понякога става той  за кафе отменя ме да и то без проблем казва че могат да се гледат но веднъж като му се обадих на проверка чувах 4е малката е до него и нещо мрънка чувах как щтрака с мишката на компа и му викам ко праиш тои вика  ям спагети  след което като събрах всичко това на куп взех да се чудя с коя ръка яде с коя щтрака с коя държи тел явно е бил на говорител и най-накрая се зачудих с коя ръка държи малката и набегом към къщи и какво да видя наш тати на компа малката заспала в кошарата и аз спокойна тои ми вика видя ли че можем да се гледаме и аз вече се успокоих но като взех малката от кошарката и видях че има спагети по терличето  се отказах от излизането за това вече 23 дена слънеце не съм видяла

# 7
  • Мнения: 22 766
Любимата ми дума напоследък
полУвина

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Цитат
кулие с обеци
  ooooh!

# 9
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Цитат
Ммм що макто ти се е изсипал риза, значи май няма смисъл да го пълня аз моя обръч  hahah
Laughing

# 10
  • Мнения: 161
От Продавалник:

...Слубодни съ"  newsm78

# 11
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 003
Цитат
Ммм що макто ти се е изсипал риза, значи май няма смисъл да го пълня аз моя обръч  hahah
Laughing

 Shocked То т'ва май е на български,  Rolling Eyes но ми трябва превод  Praynig

# 12
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Цитат
Ммм що макто ти се е изсипал риза, значи май няма смисъл да го пълня аз моя обръч  hahah
Laughing

 Shocked То т'ва май е на български,  Rolling Eyes но ми трябва превод  Praynig
Joy и аз мислех,че някои може да го разчете

# 13
  • Мнения: 1 062
Ммм, щом като ти се е изсипал ориза, значи, май няма смисъл да го пълня аз моя обръч.

Май  ooooh!

# 14
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ммм, щом като ти се е изсипал ориза, значи, май няма смисъл да го пълня аз моя обръч.

Май  ooooh!
Пълнолуние smile3501 мисля,че си уцелила Wink

Общи условия

Активация на акаунт