От кога проходилка?

  • 5 542
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте мами! Кога започнахте да използвате проходилката?

# 1
  • Мнения: 2 447
Не съм ползвала.Не съм им привърженик.Но,ако ти си решила да ползваш-когато детето само се изправи.

# 2
  • Мнения: 182
Аз започнах да я слагам по малко след 6-я месец!Има много противоречиви мнения за проходилките,затова всеки сам трябва да прецени за детето си! Peace

# 3
  • Мнения: 9 814
Поне да навърши 6 месеца.

# 4
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Дъщеря ми започна да я ползва на 8 месеца.

# 5
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Откакто стана на 8 месеца, но гледам да не прекалявам с нея. Държа я в проходилката половин- един час на ден максимум, когато трябва да свърша нещо, а детето не иска да стои само.  Peace

# 6
  • Мнения: 111
И аз не съм ползвала проходилка. Жики проходи сам на 10 месеца и десетина дни  Peace
Но съм чувала, че детето трябва да е навършило поне 6 месеца, преди да се сложи в проходилка.

# 7
  • Мнения: 4 335
Около 10-я месец Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 953
След 7 месец, по малко, колкото да свърша нещо.
Доста такива теми има тук, разтърси се.

# 9
  • Мнения: 2 374
След седмия месец я сложих на проходилка.

# 10
  • Мнения: 1 740
След 7 месец сложих моят син в проходилка.

# 11
  • Мнения: 66
Още не съм и незная дали изобщо ще я сложа.

# 12
  • Мнения: 4 433
На 7 месеца.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нашия ортопед препоръча на 6 навършени месеца. Така и направих, помогна и със сядането също, проходи на 10 месеца. Чаках с нетърпение да дойде момента в който ще я скожа там и край с разнасянето на ръце  Crazy . Е да обаче не съм познала, стоеше точно по 5 максимум 10 мин и край  Mr. Green . Та мисълта ми беше да не залагаш много на този уред  Laughing

ПП: Сега видях че бебето ти е на 9 месеца, ако става въпрос за него. То може би скоро време ще проходи. В случая не виждам смисъл от проходилка  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 276
На 7 месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт