Храчка на гьрлото

  • 609
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Здравейте!
Синьт ми беше с хрема и кашлица от стичащият се секрет кьм гьрлото(гьрди и гьрло чисти,добри крьвни изследвания).Изписаха ни промивки сьс физ.разтвор и капки за очи(в носа).На втория-третия ден хремата спря,на петия и кашлицата окончателно.Обаче в гьрлото му остана храчка,която се чува как хрипа.Наистина с всеки ден започва по-рядко и по-слабо да се случва,но ме притеснява,че 5 дни след хремата още се чува.На доки обеснението е,че все още има останал секрет,който ще се изчисти.
Вьпросьт ми е случвалоли се е децата ви да имат такава храчка след хрема и до колко време  би трябвало да се изчисти окончателно?

# 1
  • Мнения: 577
Да случвало се е. За втечняване на секрета и лесното му отхрачване педиатър изписа сироп АЦЦ или Проспан. Имах АЦЦ в къщи и него давах. За седмица и нещо се изчисти. Щом са чисти гърдите няма за какво да се притесняваш.

# 2
  • Мнения: 4 335
Аз давах Проспан 7 дни(без лекарско предписание)и кашлицата наистина спря,но все още я има тази храчка,макар и доста по слабо да се чува.
Да гьрдите са чисти,но докато не се оправи напьлно немога да се успокоя Tired

# 3
  • Мнения: 4 335
На никой друг ли не му се е случвало  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 082
ще мине-при малките деца е по-бавно-те нито могат да издухат носа,нито да отхрачват.промивай носа редовно с физ.разтвор.той пак бързо се е оправил-при нас хремата е поне една ,две седмици.когато кашлицата е от хрема-не давам лекарства...

Общи условия

Активация на акаунт