голяма борса на Вис Виталис в София!

  • 22 068
  • 151
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 124
Здравейте,

снощи видях случайно на Сименовско шосе (до х-л Maxi), че отварят голяма борса на Вис Виталис. В тъмното видях, че май все още не е заредена, но имаше огромен билборд на пътя и реклама на магазина!

# 1
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Ако минаваш често от там, можем ли да разчитаме да ни информираш, когато вече е зареден и работи?   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 428
А, супер, това ми е точно до работата  Grinning Като ходя натам ще поразгледам  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 30 124
dessista, не минавам много често, но все пак имам ли информация, ще я споделя. Толкова случайно се загледах в Билборд-а, докато чакахме на светофара на Ст. град, но нямам търпение да я разгледам като я отворят. Чудя се защо няма информация или реклама никъде по интренет, че ще отварят изобщо в София такава борса. Нищо, ние ги разкрихме  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 529
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373733.0
  В друга подобна тема четох,че ще има откриване на 04.04.09 от 11 часа.

# 5
  • София
  • Мнения: 30 124
e, супер т.е. другата седмица  Wink

# 6
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Супер, и аз ще се разходя до там тогава!  Peace

# 7
  • Мнения: 68
 Днес бях на откриването, може да го посещавате вече, но не мога да кажа колко е зареден- има доста стока, но не съм запозната с отделни продуктим на достатъчна площ е, Но сэс сигурност вече работи  Grinning

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 472
И аз минах днес през магазина. Купихме си неща за около 200 лв. Много съм доволна. Не мога да сравнявам много с други магазини, защото това са на практика първите ми покупки за бебо. Най-важното беше, че за първи път си харесах обиколник, досега всичко ми се струваше или неподходящо или прекалено скъпо.  Laughing Дрешките са на стелажи и можеш да разгъваш и гледаш колкото си искаш, а не някой досадна продавачка да ти гледа в ръцете, както стана в "Мечо Пух" например по-рано през деня... Naughty
На втория етаж има колички, кошари, легла, изобщо е добре зареден магазин според моите скромни познания.  Peace

# 9
  • Мнения: 167
мимичета някой да ми даде адрес на борсата.От провинцията съм и не  съм на ясно къде се намира.Много ще съм благодарна  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 30 124
На Симеоновско шосе- Тръгвате по Околовръстното и на разклона за Студентски град свивате. То има табела Симеоново, вие свивате не към Симеоново, а в обратната посока!

# 11
  • Мнения: 167
мерси за бързия отговор  love001

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Симеоновско шосе 110.До х-л Макси.

# 13
  • Мнения: 3 157
Има ли летни дрешки-бодита с къс ръкав,тънки чорапки,тениски,панталонки,тънки пижами?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 472
Има ли летни дрешки-бодита с къс ръкав,тънки чорапки,тениски,панталонки,тънки пижами?

Има всякакви бодита, ританки, жилетки, честно да си кажа за пижамки забравих да видя  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт