Обяснете ми за ЯМР-спешно

  • 2 868
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте,

Съвсем скоро ще ми правят ядрено-магнитен резонанс /ЯМР/, но ми беше неудобно да питам лекаря за някои неща, затова се обръщам към вас:

Проблем ли е, ако съм в цикъл?
Гол ли трябва да се събличаш? - На мен ще ми гледат гърди и корем...

За това дали да си на гладно ще питам, но все пак ако някой знае.

И ако се сещате някакви други специфични неща, свързани с тази процедура.

Мерси предварително, дано някой се отзове...

# 1
  • Мнения: 3 294
Здравей , на мен сами правили ЯМР на гръбнак , но за подробности които те интересуват не се сещам , беше преди 4 год. мисля че не се събличах , не съм била и в цикъл , но мисля че не е проблем  newsm78 Нека и други се включат с повече инфо  Peace

# 2
  • Мнения: 1 844
възможно е да те накарат да се съблечеш,ако например си с пуловер или друга дебела дреха,затова по-добре отдолу си сложи тънка камизолка,за да останеш по нея.свалят се всички обеци,синджири и тн.не е нужно да е нагладно,доколкото си спомням,но все пак на теб ще ти се снима корем-затова не съм сигурна.за цикъла няма проблем.
важното е,докато те снимат да не мърдаш,да не кашляш,да не дишаш прекалено дълбоко.общо взето замръзваш в позицията,в която са те нагласили. Simple Smile
желая ти успех и хубав резултат от резонанса!

# 3
  • Мнения: 2 110
По -удачно ми се струва да питаш лекаря си ,все пак !
Лекаря знае какво ще гледа и какво му трябва да види !

# 4
  • Мнения: 1 677
Говори с лекаря си, само той може да ти каже най-точно.

# 5
  • Мнения: 81
На мен ми правиха на главата ЯМР бях с блуза наядена не е проблем да си в цикъл. Но не знам при всички органи дали е еднакво изискването. Peace

# 6
  • Мнения: 29
Здравей!
На мен преди 4 месеца ми правиха ЯМР на глава.Накараха ме да съблека пуловера, както и да махна всички украшения, както и да си вржа косата.Нямаше изискане за цикъла и за храната, но при теб за корема може и да има.Подготви се психически, че ще си затворена на много тясно и тъмно пространство за около 15-20 минути и поне при мен се чуваше много силен и неприятен звук през цялото време/като силна техно музика и рязане/, която ту намаляше, ту се усилваше.
Желая ти добър резултат!

Общи условия

Активация на акаунт