Обичам я! и наистина имам нужда от съвет

  • 3 146
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте дами,наистина имам нужда от помощ и съвет-пиша от профила на моята приятелка,защото знам, че тя често търси меродавно мнение и компетентни съвети от темите във вашият форум. Имам един неуспешен,кратък брак с колежка от студентските години и детенце,което тази година стана на 4. Никога не съм крил нищо от моята приятелка, с която сме заедно вече 2 години-тя обича дъщеря ми колкото аз! Истински-разчитам на нея за всички злободневни неща- тя организира посещенията при малката, тя се съобразява с условията за свиждания според развода,тя избира дрешки според номерата, и играчки според възрастта,изобщо абсолютно всичко е супер и наред! Обиколихме заедно половин България, бяхме и в други страни-знаем, 4е можем да разчитаме един на друг за всичко! Обожавам я, сигурен съм, че и тя е безрезервно до мен! НО...!
Искаме да си имаме детенце и семейство- нейното е много консервативно и държи на пищна сватба и всичко както си му е реда,моите родители,въпреки че я обичат и приемат, не съм сигурен, че ще реагират адекватно... Вече искаме, усещаме, че е време да си имаме детенце, но не можем да намерим верният път, където всички ще са доволни... Моля ви, дайте ми съвет-искам да опитам по всички начини да направя моето моето момиче щастливо-сигурен съм, че и вашият форум би могъл да ми бъде от полза!
Благодаря предварително на всички отзовали се, и респект за това, което сте постигнали тук!
Боби

# 1
  • Мнения: 6 417
Правиш пищна сватба и готово.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 13
...Вече искаме, усещаме....
Това е достатъчно за да си имате детенце, а какво казват родителите и какво искат... Поставете ги пред свършен факт, все пак вие сте младите, влюбените, важните.. Направете това, за което сте готови и не живейте за мнението на другите.
Това беше моето мъжко мнение, да видим и женските  Wink
Успех  Peace

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Направете сватбата такава, каквато вие двамата искате.
Пожелавам ви да съхраните любовта си, и да бъдете щастливи.

# 4
  • Мнения: 2 257
Как ще изглежда неадекватната реакция на твоите родители? Не си падат по пищни сватби, каквато искат нейните родители ли?

А не е ли най-важно какво вие двамата искате, само и единствено вие двамата? Направете каквото ти и тя искате, както го усещате. Да се опитваш да направиш всички щастливи понякога е мисия невъзможна, тъй че направи нея и себе си щастливи най-напред. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13
Как ще изглежда неадекватната реакция на твоите родители? Не си падат по пищни сватби, каквато искат нейните родители ли?

А не е ли най-важно какво вие двамата искате, само и единствено вие двамата? Направете каквото ти и тя искате, както го усещате. Да се опитваш да направиш всички щастливи понякога е мисия невъзможна, тъй че направи нея и себе си щастливи най-напред. Simple Smile
Това се опитах да кажа и аз, бъдете щастливи двамата и всички около вас ще бъдат щастливи.Но в тази последователност  Wink
Успех и дано намерите най-доброто решения за ВАС  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 686
На фона на повечето теми тук,тази направо ми стопли душата.
Към автора,ако искаш да върви живота ти с твоето момиче-по-малко се съобразявай с мнението на околните и повече с нейното Wink.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Казваш желанията на едните родители,казваш и тези на другите и това,че вие чувствате,че искате да си имате дететне,но къде остава желанието на твоята приятелка за брак и тя има ли такова,а твоята позиция каква е.Първо и основно ще се съобразявате с вашите желания и след това с тези на вашите близки и няма да допускате толкова близко във вашите отношения вмешателство от родителите.Не можеш да си представиш какво може да стане занапред ако им отпуснете юздите,а все пак още не сте се оженили.

# 8
  • Мнения: 2 175
Ако и двамата го искате..какво чакате? Rolling Eyes

В криза не е нормално да се вдигат пищни сватби.. Wink
Направете го както вие искате, това си е вашият живот, не на родата..

# 9
  • Мнения: 1 447
И според мен не мисля,че трябва да се съобразявате с мнението на родителите си/не ,че не е от значение/,но по-важното е вие какво искате.
Ако вие сте щастливи и направите това което ви харесва,няма как хората около вас и те да не са щастливи.Вие сте тези които ще се женят,вие
трябва да решите каква да е сватбата ви.

# 10
  • Мнения: 88
направете сватбата каквато вие си искате Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами не си ли говорите с родителите, та я карате на предположения - поговорете....
аз лично не бих се съобразявала с мнението на родата, но ако скате всичко да е тихо и кротко ще ви се наложи.
Един цитат от велик човек: "Не мога да ви дам рецепта за пълен успех, но мога да ви кажа как да се провалите - опитайте се да угодите на всички...."

# 12
  • София
  • Мнения: 66
Направете нещата така, както ВИЕ искате.
Да угодите на всички е трудна работа. Винаги ще има някой недоволен.
Вкрайна сметка това си е вашия живот, а не този на родата!
Успех!

# 13
  • Мнения: 577
Когато ние с мъжа ми(нямаме брак) решихме, че искаме да имаме дете имахме събрана сума пари  и преценихме, че вместо да ги влагаме в сватба е по-добре да си оправим жилището и да подсигурим всичко необходимо на първо време за бебето. Свекърва ми искаше сватба, но ние и обяснихме, че когато дойде времето в един прекрасен слънчев ден и това ще се случи.

Направете това което Вие прецените, че е добре.
На първо място е вашето щастие, а не одобрението на роднините.

# 14
  • Мнения: 1 563
Направете сватбата такава, каквато вие двамата искате.
Пожелавам ви да съхраните любовта си, и да бъдете щастливи.

И да добавя: Съобразявай се само с вашите цели и желания.

Общи условия

Активация на акаунт