проблем за финансиране на инвитро

  • 2 439
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
здравейте момичета. едни мои приятели ходиха в АГ-Варна ( само че незнам точно при кой лекар) за да се кандидатират за финансиране на инвитро.
и доктора ги е направил на нищо-казал немога да  ви дап никва надежда, защото всичко тръгва от София и трявба да имате вторичен човек за да ви оправи ако нямате пари няма да имате бебе.
и сега тя е много много отчаяна и аз искам да ви попитам дали може да е вярно тва без умие!!!
ще чакам да ми пишете

# 1
  • Мнения: 961
Аман от груби лекари.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 13
Здравей, реших да ти дам съвет кай да постъпят.Отиват във София , в клиника която решат , правят всички изследвания на ново( е малко скъпо ще излезе,но...) ,с вече готовите "папки" отиват в РЦЗ в града по  попълват бланките и чакат. Това отнема около 2-3 месеца. пожелавам успех

# 3
  • Мнения: 822
доколкото познавам екипа там тези приказки ми звучат " меко казано" измислени. Никой от инвитро центъра в АГ Варна не използва такъв речник спрямо пациентите си.

# 4
  • Мнения: 96
доколкото познавам екипа там тези приказки ми звучат " меко казано" измислени. Никой от инвитро центъра в АГ Варна не използва такъв речник спрямо пациентите си.

Освен това нещата с работата на фонда за финансиране още не са ясни. Днес е първият работен ден от обнародването на правилника на Фонда в държавен вестник. Нормално е никой още да не знае как ще се кандидатсва практически - ясно е засега само теоретично.
Нека почетат малко хората, за да се позапознаят със ситуацията и да не се притесняват. Фондът ще заработи, убедена съм! Но не можем да очакваме да стане за 2 дни.

# 5
  • Мнения: 1 875
http://dnes.dir.bg/2009/03/23/news4179502.html

Не е още ясно кои точно клиники ще участват.

# 6
  • Мнения: 13
доколкото познавам екипа там тези приказки ми звучат " меко казано" измислени. Никой от инвитро центъра в АГ Варна не използва такъв речник спрямо пациентите си.

Освен това нещата с работата на фонда за финансиране още не са ясни. Днес е първият работен ден от обнародването на правилника на Фонда в държавен вестник. Нормално е никой още да не знае как ще се кандидатсва практически - ясно е засега само теоретично.
Нека почетат малко хората, за да се позапознаят със ситуацията и да не се притесняват. Фондът ще заработи, убедена съм! Но не можем да очакваме да стане за 2 дни.
ако тва беше се случило с теб (имам предвид някой лекар да ти говори така) как би се почуствала ти? фондът ще заработи но колко хора ще се одобрят и дали ти ще си в тва число? влез малко в положението на други хора. ако ти не си видяла лошо от тези лекари в АГ-Варна тва не означава че с всички хора са мили. и особено ако става въпрос за турско семейство(както са моите приятели)

# 7
  • София
  • Мнения: 2 014
Питай моля те как се казва този лекар. Смятам че такива трябва да бъдат излагани на показ.

# 8
  • Мнения: 1 768
От всичко най- много мразя да чета такива щуротии  #Cussing out Първо на някой му казали , че няма да може да кандидатства във Фонда , после пък това го бил казал варненски лекар , за капак семейството се оказва мюсюлманско ............. Да коментирам ли още или да взема да се спра  newsm78
СТЕНЛИ , твоите приятели неграмотни ли са ? Ако те са , ти нали не си ?Покажи им форума и да пишат те и да питат те .Има си публикувано в държавен весник  всичко за фонда, което трябва да знаят.Посещават библиотека и четат , ако са пропуснали броя по реповете.

В крайна сметка , за всички ни е ясно , че парите отпуснати към момента са крайно недостатъчни и ако статистиката е вярна 270 000 семейства чакат , а опитите които ще се финансират са само 4000.Самата аз положих известни усилия по този фонд и изобщо не очаквам да ми се финансира опит.Събирам пари , и се надявам да мога да заплатя сама .Към момента не си знам кредитите за два опита и един спрян по средата .Та така де , няма смисъл да се говори на вятъра .Подават си документите и чакат , ако имат късмет ще стане .

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 22:44 от marinex

# 9
  • Мнения: 13
От всичко най- много мразя да чета такива щуротии  #Cussing out Първо на някой му казали , че няма да може да кандидатства във Фонда , после пък това го бил казал варненски лекар , за капак семейството се оказва мюсюлманско ............. Да коментирам ли още или да взема да се спра  newsm78
СТЕНЛИ , твоите приятели неграмотни ли са ? Ако те са , ти нали не си ?Покажи им форума и да пишат те и да питат те .Има си публикувано в държавен весник  всичко за фонда, което трябва да знаят.Посещават библиотека и четат , ако са пропуснали броя по реповете.

В крайна сметка , за всички ни е ясно , че парите отпуснати към момента са крайно недостатъчни и ако статистиката е вярна 270 000 семейства чакат , а опитите които ще се финансират са само 4000.Самата аз положих известни усилия по този фонд и изобщо не очаквам да ми се финансира опит.Събирам пари , и се надявам да мога да заплатя сама .Към момента не си знам кредитите за два опита и един спрян по средата .Та така де , няма смисъл да се говори на вятъра .Подават си документите и чакат , ако имат късмет ще стане .
чети внимателно. като направих тази тема и като поисках съвет аз писах че тва се случило в АГ-Варна. направи си труда и прочети внимателно

# 10
  • Мнения: 2 259
здравейте момичета. едни мои приятели ходиха в АГ-Варна ( само че незнам точно при кой лекар) за да се кандидатират за финансиране на инвитро.
и доктора ги е направил на нищо-казал немога да  ви дап никва надежда, защото всичко тръгва от София и трявба да имате вторичен човек за да ви оправи ако нямате пари няма да имате бебе.
и сега тя е много много отчаяна и аз искам да ви попитам дали може да е вярно тва без умие!!!
ще чакам да ми пишете
Дано не и истина това.Не го очаквам от 4-мата лекари там,но от един определено.
Които са посещавали  тази  клиниката по от отдавна може да са били жертва на грубостта му.
Аз лично също бях,но като разбрах как седят нещата  не му обръщах внимание.
Радвам се ,че има все по- малко контакти с пациенти вече.
Дано е бил той.

# 11
  • Мнения: 1 768
От всичко най- много мразя да чета такива щуротии  #Cussing out Първо на някой му казали , че няма да може да кандидатства във Фонда , после пък това го бил казал варненски лекар , за капак семейството се оказва мюсюлманско ............. Да коментирам ли още или да взема да се спра  newsm78
СТЕНЛИ , твоите приятели неграмотни ли са ? Ако те са , ти нали не си ?Покажи им форума и да пишат те и да питат те .Има си публикувано в държавен весник  всичко за фонда, което трябва да знаят.Посещават библиотека и четат , ако са пропуснали броя по реповете.

В крайна сметка , за всички ни е ясно , че парите отпуснати към момента са крайно недостатъчни и ако статистиката е вярна 270 000 семейства чакат , а опитите които ще се финансират са само 4000.Самата аз положих известни усилия по този фонд и изобщо не очаквам да ми се финансира опит.Събирам пари , и се надявам да мога да заплатя сама .Към момента не си знам кредитите за два опита и един спрян по средата .Та така де , няма смисъл да се говори на вятъра .Подават си документите и чакат , ако имат късмет ще стане .
чети внимателно. като направих тази тема и като поисках съвет аз писах че тва се случило в АГ-Варна. направи си труда и прочети внимателно

СТЕНЛИ , чети ти внимателно , аз съм прочела , а и ясно съм го написала "ВАРНЕНСКИ ЛЕКАР" ! Хайде стига глупости вече!Такива простотии не са за тук.

# 12
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
стенли, това са пълни абсурди.
Другото което е, че тези 270 000 семейства не са всички за ин витро. Те имат репродуктивни проблеми, но не при всички решението е ин витро!

# 13
  • Мнения: 13
стенли, това са пълни абсурди.
Другото което е, че тези 270 000 семейства не са всички за ин витро. Те имат репродуктивни проблеми, но не при всички решението е ин витро!

защо ли споря с вас. вие знаете само едно и сте кон с капаци. не приемате никаква критика. аз сеобръщам за съвет а вие сте си научили песента и бля бля

# 14
  • Мнения: 1 062
Като не искаш да има "Бля-бля" говори с факти и имена, а не ...една позната ми каза......ми нека тя да пише и да пита....че информацията като мине през няколко човека става малко неясна като при теб. Пък и в АГ-то специално на 7мия етаж няма 100 лекари Simple Smile броят се на пръсти, така че не е трудно, ако ще се казва нещо, да е поне както трябва  Grinning

И още нещо, не виждам какво общо има факта, че познатите ти са турци......аз личн съм била свидетел на отношение и към турци и към роми там, ми не виждам разлика от отношението към тях и това към българи.....там всички са равни, с един проблем, другото е без значение !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт