Столче за кола

  • 611
  • 6
  •   1
Отговори
    Здравейте,майчета!
Имам едно сладурче на почти 2 годинки.С таткото  решихме  да му купим столче за колата.Ходихме,гледахме....Какви ли столчета няма.Всеки си хвали стоката.Та, ще ви помоля ,да споделите своят опит,мнени,препоръки.Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 187
- този стол е страхотен , той е до 18кг, какъвто трябва да е във вашият случай.
След това ще преминете на по - голям.
- ползваме този, без забележки!

Тук има доста теми и за двата модела!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Потърси в На пазар.Там ще откриеш доста полезна информация. Peace

# 3
  • Мнения: 1 324
И ние обиколихме света докато изберем столче. Най много ми допадна Brevi Touring. Може да се ползва само седалката като порасне детето. А тя в долният си край е полегата, не е скосена. Това е важно, тъй като крачетата растат бързичко.Много стилен дизайн. Има го в хубави разцветки. Специално нашият е тъмно син като тапицерията на колата и изобщо не се натрапва, нито като цвят, нито като форма и размери. Тук много не се вижда, но можеш да добиеш някаква представа как стои в колата.
http://www.foto.bg/data/500/medium/27_07_2008_002.jpg
Много държах на външния вид. Никак не харесвам онези дундестите столчета, където в колата изглеждат така, все едно си сложил фотьойла от вкъщи.

http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,42/



Успех в намирането на вашето столче!  Peace

# 4
Благодаря ви много момичета.  bouquetПогледнах тук-там,наистина има много и различни като модел столчета.Сега остава да се триумим с таткото какво точно да е  Laughing 

# 5
  • Мнения: 1 324
Само да ти кажа, че има голяма разлика в цените в различните магазини. Така, че, като си харесате някое, не е зле да пороверите цените на повече места. Нашето в Хиполенд го взехме със 70лв по-малко.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Освен, че е на 2 г. трябва да се съобрази и с ръста и килограмите стола.
Синът ми мина с показния по-горе стол(на Макси кози) на 3 г. 1-2 м., беше 13 кг вместо 15 но така се случи.... едва сега стана 15 кг.
Мерихме стола в магазина, но той стои в столчето спокойно и не беше проблем, че е вързан само с коланите на колата (не се измъква от тях)

Общи условия

Активация на акаунт