Лентички VEET

  • 15 285
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Сигурно задавам много странен въпрос, ама наистина се видях в приключение с тези лентички  Grinning
Кажете ми как ги ползвате?
Аз като ги ползвам сигурно не правя нещо както трябва, защото докато я лепна и тя почти е разтопена и тази консистенция ми остава направо по лицето или където там я ползвам. ужас е. и инщо не скубе.
пише да я задържиш между ръце за няколко секунди и тогава е още по-гадно.
помагайте, моля!  Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 160
Задържа се м/у ръцете, за да омекне  Rolling Eyes Но като цяло и аз не съм доволна от тях, нищо не оскубаха.  #Crazy Пълен боклук са.

# 2
  • Мнения: 3 459
На същото мнение съм.
От лентите сравнително доволна съм от Стреп.

# 3
  • Мнения: 90
а трябва ли да се сложат тези лентички в хладилника преди да се ползват?

# 4
  • Мнения: 3 634
За лицето аз използвам Licia и съм много доволна. Най-често ги намирам в аптеките.
На Veet и с восъка не успях да се преборя.

# 5
  • Мнения: 3 459
а трябва ли да се сложат тези лентички в хладилника преди да се ползват?
Не.

# 6
  • Мнения: 2 229
Аз съм използвала на Таки веднъж и по принцип скубят, но са страшно НЕ-икономични - скубеха добре само от 1та страна (непрозрачната) и въпреки че пише, че могат да се използват многократно - дърпаш веднъж и това е, повече не се лепи.
Така че, не си струват според мен, за тая цена. Rolling Eyes
А за твоя проблем - сигурно е било много топло, като си ги използвала, може и в хладилника да ги сложиш за малко, няма да се развалят.

# 7
  • Мнения: 372
Аз ползвам лентички на Вийт, но не ги задържам между дланите преди да ги ползвам, защото след това наистина много се разтичат... Лятото даже ги охлаждам за 1-2 минути в хладилника  преди употреба Peace След като залепя добре лентичката, изчаквам само няколко секунди (а не минути, както пише Naughty) и после дърпам бързо и рязко в посока обратна на растежа на косъма, като притискам самата кожа с другата си ръка. Ако е останало от восъка, залепвам отново и пак дърпам рязко, докато се поизчисти - но не повече от 2-3 пъти, защото кожата може да се възпали. След това почиствам със специалните кърпички, бебешко олио или с тоалетно мляко Peace

# 8
  • Мнения: 2 160

Обаче предполагам космите са ти тънки... Tired

# 9
  • Мнения: 372

Ползвам лентичките само за лице и ръце Wink

# 10
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз пък съм изключително доволна от Veet.
Ползвам ги отдавна, не ги затоплям предварително.
Абсолютнои никакви косми не оставят.

# 11
  • Мнения: 144
Аз също не съм доволна от VEET, даже имах проблем след употреба върху лицето ми излязаха пъпчици. Някой имал ли е подобрен проблем и как се справяте!?  Hug

# 12
  • Мнения: 1 650
Аз също не съм доволна от VEET, даже имах проблем след употреба върху лицето ми излязаха пъпчици. Някой имал ли е подобрен проблем и как се справяте!?  Hug
Ами просто си вземи за чувствителна кожа, има такива и на Вийт.

# 13
  • Мнения: 3 634
Аз също не съм доволна от VEET, даже имах проблем след употреба върху лицето ми излязаха пъпчици. Някой имал ли е подобрен проблем и как се справяте!?  Hug

Нямам чувствителна кожа, но ми се е случвало това, което описваш. Веднага след епилацията си почиствам лицето със скраб, за да съм сигурна, че няма остатъци, които да запушват порите.

# 14
  • Мнения: 537
Аз от лентичките получих кръвоизливи на краката. Лентите са ужасни не ми се разтварят хубаво а и ми е бавно с тях. Върнах се на епилатора.

Общи условия

Активация на акаунт