Има ли работещи в Кока-кола?

  • 3 731
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Знам,че да се боря с такава фирма е почти мисия невъзможна,но все пак,ако има някой,който работи  там ми е необходима малко помощ Praynig

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
търсиш някой който да ти помогне да се бориш  с тази фирма?
нещо като агент саботьор?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
търся някой,който да ми помогне да получа читав фризер след като зареждам тяхна стока Tired
Незнам дали е саботьорство Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 190
Кока-кола фризери не раздават.Ако искаш да получиш хладилна витрина,това зависи изцяло от отговорника ти по район.

# 4
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Божеееееее....всеки с дерта си и дерменджията с бента си...

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
получиш хладилна витрина,

точно и аз това го знам.
И се почват едни изисквания за подредбата му...  ooooh! ooooh!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
витрина имах в предвид Embarassed Незнам защо се хващате за всяка дума Peace

Божеееееее....всеки с дерта си и дерменджията с бента си...
Не е задължаваща темата за четене,по желание е.Просто мисля,че е вариант и тук да питам,отколкото да чакам наготово и да си драпам да не казвам какво,че не е петък Wink

получиш хладилна витрина,
точно и аз това го знам.
И се почват едни изисквания за подредбата му...  ooooh! ooooh!
проблем за подредбата не сме имали,но районния отговорник ми докара един меко казано кокошкарник изгнил и ръждясал ooooh! Няма как да го вкарам в чисто новия си магазин Sick
Моля ви да не си чешете клавиатурите и ако не можете по някакъв начин да съдействате да не се обясняваме поне в темата.Пробвала съм по каналния ред и ми се отговори няма витрини,тази е най-хубавата.И ме посъветваха,че ако имам познат където трябва ще стане.Естествено нали сме в България,винаги нещата стават ,ако имаш познат ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 759
                         Не може ли да го убедиш да поправи нещата?

# 8
  • Мнения: 3 634
Да не те отчайвам, но и нашата витрина стана с познат. По-малката си я купихме, но тя е само за вино.  Peace

# 9
  • Мнения: 45
При нас беше заварено положение. Предните собственици ни оставиха хладилна витрина, но тя е цялата ръждясала. Говорих с хората от които зареждам да ми я сменят, а те ми пратиха търговския представител . Имах късмет, че момичето е ново и много надъхана. Обясних, че все пак е в техен интерес да  ми предоставят по - голяма и нова витрина за да мога да зареждам повече от техните продукти. Номера мина, но пак казвам, че си беше чист късмет.

Общи условия

Активация на акаунт