съвет относно връзка

  • 3 832
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте , отскоро пиша тук и виждам , че има полза от обсъжданията.Моля да ми помогнете.Запознах се в интрнет с един мъж-дотук класика в жанра.Хареса ми много , но съм обвързана и реших че естественно трябва да си го избия от главата.За целта тъй като съм практичен човек реших , че единственния начин е да се срещна с него на живо и евентуално да се разочаровам и така всичко да приключи.Но уви стана точно обратното.Той е олицетворение на това за което съм мечтала за мъж , е сигурно има и недостатъци но розовите очила ми пречат да ги видя.От различни градове сме.Срещата ни беше много неловка , чувствах се ужасно притеснена.Разделихме се учтво.Мислех ,че това е края и повече няма да го видя и чуя.След няколко дни обаче аз го потърсих в скайпа писахме и до сега поддържаме връзка .Пишем и общи неща и лични можеби повече аз.Но той ме подкрепя и разбира.Незнам какво да мисля.Ясно е ,че съм хлътнала.Но ме тревожи мисълта , че за него съм една досадница от която не може да се оттърве.Като не иска да има нещо с мен защо ми отговаря , не е ли по лесно да ме отреже.Това добро възпитание ли е? Как да разбера какво е положението.Мисля , че ми личи че го харесвам и ми е приятно с него.Не искам да ставам за смях, но и не искам да изпусна този човек заради прекалена мнителност.Помагайте , моля...

# 1
  • Мнения: 2 082
как и колко си обвързана...?

# 2
  • Мнения: 7
омъжена ,с деца но от години просто съжителстваме.Въпросния господин знае , че дъм обвързана

# 3
  • Мнения: 2 448
Хм, ако от среща на живо не си могла да прецениш какво е положението, за нас ще е съвсем трудно от това общо описание, което си направила.
Отдръпни се леко, не му показвай директно симпатиите си, за да видиш какъв е неговият интерес. Може и да не си му допаднала като жена, но може и просто да е стеснителен. Ако все ти го търсиш няма как да разбереш, дай му шанс и той да прояви инициатива.

А той свободен ли е? Ако да, може това да оказва също влияние да се държи дистанцирано. Защото може да търси сериозна връзка, а да вижда в теб (дори и ако те харесва) липса на такава перспектива.

# 4
  • Мнения: 197
 beer Popcorn я виж тииии  Thinking Thinking Thinking

# 5
  • Мнения: 7
възможно е да не съм му допаднала като жена , но бях толкова притеснена .Притеснявам се желаното ми се иска да е действително.Трудно ми е да се контролирам.Смешно е но е някакъв ад за мен.Защо трябва хората да играят игрички неможе ли да е по просто

# 6
  • Мнения: 7
Разведен с едно дете.

# 7
  • Мнения: 2 448
.Защо трябва хората да играят игрички неможе ли да е по просто

Кое те навежда на мисълта за игрички?

# 8
  • Мнения: 7
ами като не харесваш някого , не си даваш личния телефон ,не намекваш "когато  се видим" а просто не му отговаряш.Като се замисля  то е ясно аз го търся първа -мисля си че не ме търси той за да не ми създава проблеми ако ми е отворен скайпа и друг чете?!-измислям си оправдния.Скайпа му винаги е инкогнито , но като му оставя съобщение  отговаря веднага.Затваря първи -отива да се къпе , да ляга и др.такива

# 9
Имах няколко несполучливи срещи с мъже, с които се запознахме в сайт за запознанство. Аз самата съм разведена  и явно съм доста удобна за господата, търсещи секс. Мили думи, комплименти, разбиране, докато не получи това, което иска или пък го отрежа. После забравят. Дано при теб да не е така, но имай едно наум - все пак е мъж. От колко време си пишете в нет-а, в какъв сайт се открихте (щото ако е "гепи ме", примерно, е ясно какво търси), сигурна ли си че е разведен, колко често можете да се виждате (казваш, че сте от различни градове)? Може да му е трудно, че не се виждате често и да реши да не задълбочава такава връзка, за да няма страдащи...

# 10
  • Мнения: 2 082
а може би ,това че си обвързана го спира?той задава ли ти въпроси-за какво си пишете...?

# 11
  • Мнения: 2 448
Цитат
Може да му е трудно, че не се виждате често и да реши да не задълбочава такава връзка, за да няма страдащи...
   

Чак от благородство да няма страдащи не ми се вярва.  Laughing По скоро неудобството на различните градове и по малък шанс за срещи е една вероятна причина.
От друга страна, ако те е харесал за неангажиращ секс, това че си обвързана не би му попречило, а различните градове биха били дори плюс.

Цитат
ами като не харесваш някого , не си даваш личния телефон ,не намекваш "когато  се видим" а просто не му отговаряш.
Ами явно е, че чак отблъскваща не си му. От любезност едва ли би си дал телефона, но може да те държи в резерв, ако е забелязал,че си хлътнала здраво.

Извинявам се, че така директно, но нали се опитваме да гадаем възможни причини.

В най добрият случай може просто да не е напълно наясно със себе си или да е по стеснителен от обикновено.

Дай му някакъв шанс той да прояви инициатива. За да видиш какво ще стане. Не се дръж като влюбена "патка".

# 12
  • Мнения: 7
запознахме се в Елмаз.Писах там и профилът ми беше фалшив.В последствие нещата се задълбочиха и му признах истината.След това се срещнахме.Разведен е с едно дете кето живее при него , но от друг сайт издирих негова регистрация където се е писал със снимка пак разведен.Та това ме навежда на мисълта че е сам , а може и да има друга връзка. Пишем си и общи неща  лични - повече аз- са проблемите с мъжа ми и т н.

# 13
  • Мнения: 7
Ох , момичета на вас ви е смешно но на мен ми е яко сдухването.Такова чудо не ми се беше случвало.Нямам нищо против да ме употреби и едва ли е толкова стеснителен по скоро не го привличам , но надеждата умира последна.

# 14
  • Мнения: 2 448
Мисля, че отговарям много сериозно, не знам кое те кара да мислиш, че ми е смешно.  Thinking

п.п. И не му говори изобщо за проблемите с мъжа си, ами вземете си пишете нещо по "горещо", но не любовно , ами секси. И не директно, ами ей тъй загатващо.  Wink Да видиш дали сте на една вълна. Не се плаши толкоз.   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт