Сериозен обрив - уртикария

  • 1 791
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте д-р Слънчева,
детето ми има обрив от четвъртък вечер. Бяхме болни и ни изписаха АБ Дурацеф и сироп за кашлица флудитек. 3 дни след прием на АБ по ръчичките на детето се появи обрив, който се разпространи и по тялото за 1-2 дни. В събота сутринта ходихме в спешното и ни биха някаква инжекция 15,78 нещо беше. Прибрахме се в къщи и някои петна от обрива се скриха или избледняха. Нощта беше много тежка-въртя се мърка и не искаше т.е не можеше да спи. Сутринта в неделя веднага пак на спешното и ни казаха, че оставаме там-приеха ни в болницата. Биха и някаква инжекция и веднага и включиха система незнам с какво. Като мина докторът каза че детето се повлиява добре от системата и предписа и втора система . Някои петна от обрива бяха избледнели но започнаха да се появяват дреги на други места. Въпросът ми е докога ще избива този гаден обрив и докога ще тормозят детето защото много го сърби и е неспокойно? Благодаря предварително.
Ако има и други майки преживели същото или подобно моля да споделят мнението си

# 1
  • Мнения: 5 760
Трябва да минат поне 4-5 дни за да се намали алергичната реакция до пълно оздравяване.

# 2
  • Мнения: 25
Здравейте отново д-р Слънчева.
С детето ми сме вече 9 ден в болницата. Изчистиха ни обрива но след това детето го боляха ставите и не искаше да стъпва на кръчетата си. Казаха че е нормално след такъв сериозен обрив да га болят ставите. И това оправиха, но кашлицата си остана и се появи разтройство. Днес цял ден нищо не е яла и повърна малко. Вчера за сметка на това не спря да се тъпче. Накрая се наложи да и скрия всички бисквити и солети, защото тук само това ни дават. Не виждам изход-до кога ще ни държат тука? И детето до кога ще кашля. Нали в момента е на антибиотик заради тази кашлица. Незнам какъв е но го приема вече 3 ден. От както го пие започна да има газове и да се изхожда по-често но нормално без разтройство. На третия ден се появи това разтройство. Само да не сме лепнали някой вирус тук в болницата-най-ужасното място което съм виждала. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт