завишени левкоцити при новородено

  • 7 251
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
 Вчера ми се роди племеница, но днес анистезиоложката е установила много високи референтни стойности на левкоцитите на бебка. Ще я слагат и в ковиоз. Казали са, че най-вероятно се дължи на някакво боледуване на майката по време на бременността или някаква инфекция след раждането. Sad Пускам темата, за да разбера повече за този проблем. Има ли майки, които са преживели такова нещо със своите дечица и най-вече много ли е опасно това за бебка? Ще се оправи ли?  Cry

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
За съжаление не мога да съм от полза, но дали не е по-добре темата да е в Здравния? Там и лекари/фармацевти пописват. Поне така съм забелязала.

Дано всичко да е ОК за мъничето.

# 2
  • Мнения: 80
Моето бебе не е било в ковиоз,но също след раждането беше с някаква инфекция,незнаино откъде се появи тъй като преди да родя ми правеха всички необходими изследвания и всичко ми беше ок. Бебчо , четири дни беше на системи и се оправи.На нас също левкоцитите ни бяха високи.Надявам се всичко да е наред с бебчето. baby_neutral

# 3
  • Мнения: 116
Да, и бебка са я сложили на системи, а в ковиоз мисля, че ще е заради трудно дишане и хрипове.
 Извинявам се, но не съм писала изобщо свързано, май. Много ми е напрегнато... Дано сега сте ме разбрали  Sad

# 4
  • Мнения: 1 650
Наистина премести темата в здравни, там по- ще ти помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт