д-р Анна Чорбова-Шейново

  • 33 750
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Някой знае ли нещо за д-р Чорбова(телефон или друга връзка),защото мисля че вече не практикува в Шейново.

# 1
  • Мнения: 5
Преглежда в МЦ Асцендент, тел. 983 94 94

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Не ти я препоръчвам  Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 1 387
Не ти я препоръчвам  Crossing Arms

То и аз, ама се почудих дали е подходящо да се намесвам с такъв пост в темата Embarassed

# 4
# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Като ти гледам лентичката, явно имаш лични впечатления от нея , но аз не мога да я понасям тази жена. За мен е непрофесионалист, поставящ личните си интереси и женската си злоба, пред професионалното отношение (ако има такова изобщо). А това е недопустимо за един лекар!

# 6
  • Мнения: 92
Като ти гледам лентичката, явно имаш лични впечатления от нея , но аз не мога да я понасям тази жена. За мен е непрофесионалист, поставящ личните си интереси и женската си злоба, пред професионалното отношение (ако има такова изобщо). А това е недопустимо за един лекар!
Родих при нея и съм много доволна.Защо мнението ти е такова?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Доста се постара, за да е такова мнението ми , но щом ти си доволна , значи всичко е ОК. Важно е пациента да е доволен  Peace

# 8
  • Мнения: 92
Доста се постара, за да е такова мнението ми , но щом ти си доволна , значи всичко е ОК. Важно е пациента да е доволен  Peace
newsm62

# 9
  • Мнения: 188
Раждането ми беше трудно преди 2 години, събраха се 3 лекари да умуват дали да действат със секцио! Накрая Чорбова пое секциото и беше много мила и внимателна!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 387
Раждането ми беше трудно преди 2 години, събраха се 3 лекари да умуват дали да действат със секцио! Накрая Чорбова пое секциото и беше много мила и внимателна!

 newsm78 Все едно говорим за различни хора. Няма да изпадам в подробности (всичко съм написала в черния списък). Само ще кажа, че по-груб и  безотговорен "лекар" не ме е докосвал.

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте,в 5 месец съм и ходя на прегледи при др.Анна Чорбова,замислям се за раждането..живи и здрави искам да е нормално.Търсих мнения за раждали при Чорбова,но всичко което пише е за  секцио....някой родил ли е при нея нормално....моля ви пишете

# 12
  • Мнения: 92
Можеш ли да ми дадеш някакви нейни координати?Предварително ти благодаря!

# 13
  • Мнения: 9 973
изобщо не съм доволна от нея.Мнооооого е груба

# 14
  • sofia
  • Мнения: 32
az sasto rodix pri nea na 3 yuli minalata godina ,straxoten chovek i profesionalist

Общи условия

Активация на акаунт