ПОДАРЪК ИЗНЕНАДА

  • 2 780
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ!
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ ЗА МНОГО ОРИГИНАЛЕН ПОДАРЪК НА МОЯ ПРИЯТЕЛ ПО СЛУЧАЙ 5 ГОДИШНИНА ОТ КАКТО СМЕ ЗАЕДНО. МНОГО МИ Е ТРУДНО ДА МУ ИЗБЕРА ПОНЕЖЕ ТОЙ Е ОТ МЪЖЕТЕ КОИТО СИ ИМАТ ВСИЧКО . Crying or Very sad

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 733
Ми тогава му подари още повече любов , щом я имаш раздавай я   Peace

# 2
Щом си има всичко,тогава ти наистима трябва да му подариш още повече любов и хубави спомени.........а за да не ги забравяте можеш да му подариш един фото албум пълен с ваши снимки"от началото до сега" .Аз направих такова нещо за коледа,само че го направих на компютъра с една програма специално за правене на клип от снимки и го записах на диск(и на всика снимка можеш да напишеш нещо-примерно"на морето на Обзор,на ски........и т.н").После го опаковах с голяма червена пандела....Определено беше много мило и той наистина остана страшно изненадан и впечатлен (и каза,че и най-скъпия и голям подарък неможе да се сравни с хубавите ни моменти заедно)  Blush Е,надявам се съм ти била поне малко полезна за идейката.Поздрави и успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 553
Аз съм пращала балони в офиса му. Хареса му изненадата. Има интересни оригинални неща, разрови се в нета. Щом си има всичко, то тогава трябва да е нещо оригинално и изненадващо.

# 4
  • Мнения: 0
Виж това - http://podaraci.info/ Успех  Peace
п.п. http://podarac.com/?page_id=136

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 10:10 от dannabg

# 5
  • Мнения: 188
Организирай романтичен уикенд някъде.

# 6
  • Мнения: 4
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ИДЕИТЕ .ПРАВИЛА СЪМ  МУ ИЗНЕНАДА С ЧАШАИ СНИМКИ НА НЕЯ, А ЗА 14 ФЕВРУАРИ МУ НАПРАВИХ ИЗНЕНАДКА ЗА 1 ВЕЧЕР В СЕЛО ЯГОДИНА И ПОСЛЕ НА ДРУГИЯ ДЕН НА ЯГОДИНСКАТА ПЕЩЕРА. МЕЖДУ ДРОГОТО СИ ПАДА ПО КОЛИ МОТОРИ И РАЗНИ ТАКИВА СИЛНИ УСЕЩАНИЯ. ЩЕ ТЪРСЯ ОЩЕ  И ЩЕ ГЛЕДАМ В ТОЗИ САЙТ ЗА ПОДАРЪЦИТЕ И ДАНО СКОРО ОТКРИЯ НЕЩО.

# 7
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Разгледай и http://www.unikatbg.com/gallery.html има добри предложения.
На мен лично много ми харесват гравираните снимки върху кристал. Може би някоя ваша обща снимка... Wink
Има и цветни снимки върху кристал, но ми идват малко кичозни...

# 8
  • Мнения: 4
ами реших да му направя изненадата като наема АТВ естествено и двамата ще бъдем и във вторник ще видим дано да му хареса ще пиша как е било

# 9
  • плевен
  • Мнения: 644
ами реших да му направя изненадата като наема АТВ естествено и двамата ще бъдем и във вторник ще видим дано да му хареса ще пиша как е било

Може да ме сметнете за тъпа но какво е АТВ  Thinking

# 10
  • Мнения: 0
ами реших да му направя изненадата като наема АТВ естествено и двамата ще бъдем и във вторник ще видим дано да му хареса ще пиша как е било

Може да ме сметнете за тъпа но какво е АТВ  Thinking
hahaha

# 11
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ами реших да му направя изненадата като наема АТВ естествено и двамата ще бъдем и във вторник ще видим дано да му хареса ще пиша как е било
няма ли да умрете от студ, раничко е според мен, аз знаеш ли от кога чакам да стане хубаво времето, за да си сваля гюрука на кабриото, аммммааааа.....

# 12
  • Мнения: 4
Ето линка от който можете да видите какво е АТВ  www.atvplovdiv.bg  от тук реших да взема под наем за изненадата смятам, че може да му хареса защото си пада по подобни неща .

# 13
  • Мнения: 4
ами реших да му направя изненадата като наема АТВ естествено и двамата ще бъдем и във вторник ще видим дано да му хареса ще пиша как е било
няма ли да умрете от студ, раничко е според мен, аз знаеш ли от кога чакам да стане хубаво времето, за да си сваля гюрука на кабриото, аммммааааа.....
ами от тук нататък времето ще  е хубаво все пак ще се  облечем,   а и каски ще имаме  Simple Smile

# 14
  • sofia
  • Мнения: 4 296
ще чакаме да разказваш

Общи условия

Активация на акаунт