Преглед

  • 2 274
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Колко време след секцио ходихте на преглед(гинекологичен) и в какво се изразява той?

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 16:58 от ˙·٠•● Надя●•٠·˙

# 1
  • Мнения: 820
На 10-ия ден - видяха раната, на 2-ия месец - гинекологичен.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
4 дни след изписването бях на преглед да видят шитото и как се прибира матката.20 дни след операцията бях на преглед-гледаха ме с ехограф-чиста ли е матката и дали се е прибрала.

6 месеца след раждането се прави цитонамазка и микробиология.

# 3
  • Мнения: 93
Ами там до един месец след секциото бяха един или два пъти - да погледнат раната и матката.
После трябваше на шестия месец гинекологичен ама ... нещо не ми остава време  Embarassed и още не съм ходила  Embarassed

# 4
  • Мнения: 92
На мен никой не ми е казвал за преглед.Задължителна ли е микробиологията и цитонамазката или е по желание?

# 5
  • Мнения: 4 335
Прегледаха ме още в родилния,понеже се наложи да стоим по вече от 10 дена.След това кьм 6-я месец ходих на гинекологичен преглед.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз още не съм ходила. Ще ходая на 6-я месец за преглед и изследвания

# 7
  • Мнения: 121
На 7ден като ме изписаха за раната и на 6м. ходих на преглед при доктора

# 8
  • Мнения: 168
1 седмица след като ме изписаха ходих да ми видят раната и повече не съм била

# 9
  • София
  • Мнения: 2 801
2-3 дена след като ни изписаха отидох да ми махнат конеца, после след около месец и половина- два на гинекологичен преглед.  Peace

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
2 месеца след секциото отидох на преглед , който си беше обикновен преглед , както преди да забременея.
конците ми ги махнаха в болницата.

# 11
  • Мнения: 306
конците ми ги махнаха на седмия ден от операцията, а гинекологичен преглед- мисля че беше след около 40 дни. цитунамаска още не съм правила.

# 12
  • Мнения: 49
Отидох на 10-ия ден след раждането, за да ми махнат конците. След това като ми свършиха лохиите /около 40-ия ден/ -гинекологичен преглед и микробиология. На 6-тия месец от раждането смятам и цитонамазка да направя.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 375
Около десетия ден махнаха конеца, на края на първия месец ходих да ме прегледат, защото имахме безплатни прегледи с малката... След около 3-4 месеца отидох за цитонамазка.

# 14
  • Мнения: 8 999
На шестия месец - за да регистрират втората бременност.

След каквото и да е раждане, е хубаво да се направи гинекологичен малко след като спрат лохиите.

Общи условия

Активация на акаунт