Синдром на Даун /за нашите Слънчеви Деца/ - 8

  • 55 243
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 242
Добре дошли в поредната тема за нашите Слънчеви Деца.
Дано празничното настроение от 21 март се пренесе и тук!

(по-късно, ако никой не го е стрил ще вмъкна линковете към старите теми)

Ето ги и тях:
тема 1 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31719
тема 2 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187851
тема 3 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225035.0
тема 4 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281617.0
тема 5 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308903.0
тема 6 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332950.0
тема 7 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358596.0

Синдром на Даун - обнадеждаващи постижения - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243933.0

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 11:23 от Friend

# 1
  • Мнения: 2 232
Френд, добре дошли в снежна София.,Май докарахте снега Wink, вместо слънцето и лятното време.
Дано утре все пак пътищата са чисти и нямаме проблем с придвижването и това не попречи на Празника ни да дойдат повече хора.

Хела, аз мога да нахвърлям на  един диск, малко детски песнички.И който има също готови дискове, може да донесе.

# 2
  • Мнения: 604
Мария, кураж и чакаме добри новини за Хриси Peace Heart Eyes Hug

Варвара, казах на Ани Салич, че сайта вече е действащ и й издиктувах уеб адреса   bouquet

Честита пролет на всички, на пук на това, което виждам от прозореца!
Бъдете здрави, вдъхновени и усмихнати Peace

В нашата медия също искат да пуснат репортаж за утре, искат кратка информация точно за събитието, моля за помощ, сега ще прегледам какво сме пускали и ще видя и празничната тема Peace
И аз съм За детски песнички Hug
Много целувки на Алекс и приятелките й! Heart Eyes

И разбира се да ни е честита новата темичка, да бъде изобилна с хубави новини, много усмихнати и здрави дечица и спокойни и радостни родители Hug  bouquet Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 78
Мария,и ние стискаме палци за Хриси.Дано всичко по-бързо се нормализира.
Аз за съжаление няма да присъствам на празника,но въпреки снега искам да ви пожелая слънчево настроение и много да се забавлявате утре.Нека да покажем на обществото какви сладури са нашите деца.Надявам се отзивите да са само положителни.

# 4
  • Мнения: 1 588
Здравейте!

Преди малко бях в реанимацията на Трета градска и ме пуснаха да видя Хриси и да й поговоря. Докторът каза, че състоянието на Хриси се е подобрило, налягането в белите дробове е спаднало и затова са пристъпили към спиране на упойката днес в ранния следобяд. Когато влязох при Хриси, тя се дърпаше да се освободи, сълзи бяха потекли по страните й и макар че изглеждаше дезориентирана (то кой ли не би бил на нейното място...), изглежда се притесняваше както от обстановката, така и че не може да диша (така каза и докторът). Поговорих й, погалих я няколко минути, тя се успокои и заспа. После пак се събуди и пак почна борбата... а пък и аз като я знам каква е упорита... Казах й, че мама ще идва да я вижда, а тя да се успокои и да спи, докато мама пак дойде... Предполагам, че са ме пуснали, за да я поуспокоя малко и да не е чак толкова голям стресът, че е в съвсем чужда среда...

Докторът каза, че сега трябва да започне да диша самостоятелно, това е следващото нещо, което трябва да се случи. Има температура 37.6, дано постепенно да спадне.

Така че новините са добри, но за нея самата сега е най-трудно... вързана и обездвижена в странна и чужда среда, без мама, без никой познат, с болка и задъхваща се... и всичко това... неясно защо...

Боже, дай сили на малкото ми момиченце да се справи!  Praynig

# 5
  • Мнения: 604
Мария Hug

Няма ли начин да останеш при нея през нощта?
Милата нежна душичка, Господ да й даде сили да се справи Hug Нали една от майките във общия форум работи в Трета градска, не може ли да ти съдейства?
Стискам палци да спи спокойно и да започне да диша самостоятелно много скоро Praynig Hug Peace

# 6
  • Мнения: 919
Понеже утре ще ме няма,искам да пожелая на всички дечица весело изкарване на празника
                           и много,много усмивки!

  party006 baloni Tada

Не съм в течение на нещата,но стискам палци на момиченцето на Мария.Дано по-бързо да се възстанови и да се върне у дома при мама!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 262
Ех, Грийн Дрийм, де да имаше такава възможност, Мария нямаше да ни пише сега тук, и да е при нас, а щеше да е при малкото си момиченце. Мила Мария стисна ме нещо за гръкляна като четях написаното от теб. Искам да те прегърна силно и да ти кажа колко много те разбирам. И да пожелая на малката Хриси още по-бързо да се подобрява, за да слезе в интензивното, а от там нейната силна и чакаща я мама да я грабне в прегръдките си и да не я пусне никога повече. Да няма болка и повече раздели!  Hug Всичко е за доброто на нашите деца обаче, надявам се скоро да пишеш, как сте в къщи заедно.  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 51
     
 Hug HugМного прегрегръдки и цилувки за ХРИСИ и  МАРИЯ  Hug Hug  love001  love001
   Поздрави за малкото геройче!!!!!!Мамо кураж ,най страшното мина.Хриси е страхотна ще се справи.Много добре ще се грижат за нея и всичко ще бъде ОК.Специални целувки от нашата НИКОЛ   love001  love001 само да знаете как сладко ги раздава.

# 9
  • Мнения: 384
Честита пролет на всички!
Бъдете здрави и много щастливи!

Мария мила всичко това което пишеш за твоята принцеса ми е до болка познато все едно ,че аз го разказвам.
Никога няма да забравя как като  ме пуснаха в реанимация   от очичките на Хриси потекоха сълзички докато и говорех и милвах.
Желая   на Хриси бързо възстановяване и много скоро да се гушкате в къщи.

Ние с  Христослава няма да присъстваме утре на празника но ви желая от сърце весело изкарване .
Децата много да се забавляват ,а  обществото да види какви сладки слънчица са нашите деца.
 Съжалявам много, че и този път ще пропусна срещата с вас но няма как да оставя Хриси.
Малката ми принцеса е отново с пневмония и от тази вечер освен урбазон и започнахме и антибиотик мускулно .
Весел плазник!Ще  чакам снимки.
Целувки на всички от нас!
 

# 10
  • Мнения: 91
Мария, толкова ми е жал за малкото Хриси... Едно такова слабичко и прозрачно, с толкова малко личице и свилена косица!
Като въздушна феичка!
Дано най-страшното вече е минало и отсега да има само спокойствие и бързо възстановяване!

# 11
  • Мнения: 343
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

Нека нашите дечица бъдат здрави, нека усмивката да не слиза от личицата им, нека продължават да ни правят по-добри и да ни показват красотата в този свят и нека не спират да ни радват със своите успехи!
А на всички вас, приятели, от сърце ви желая да бъдете все така всеотдайни, борбени и непрестанно да показвате на всички, колко много се гордеете с децата си!

Много ми е криво, че днес не съм с вас на празника, но.. наистина нямам никаква възможност, а толкова много го чаках..  Cry

Ще чакам да се включите по-късно с подробности и снимков материал! Весело изкарване на празника! Two Hearts lovekiss  Party Time


Мария, макар че ти е много тежко, новините за Хриси наистина са чудесни! Не спирам да мисля за вас! Hug Praynig Hug

# 12
  • Мнения: 1 588
Благодаря на всички за позитивните мисли и енергия, които пращате към нас!

След малко пак отивам в болницата, дано Хриси е прекарала нощта по-спокойно и да е преминала към самостоятелно дишане...

Желая хубав празник на всички! Моля тези, които ще присъстват на празничната среща в Царско село - снимайте повечко, та после и ние да съпреживеем празничната атмосфера с вас  Hug

# 13
  • Мнения: 343
Малката ми принцеса е отново с пневмония и от тази вечер освен урбазон и започнахме и антибиотик мускулно .

Ох, милата душичка! Дано бързо се пребори! Praynig Много целувки и прегръдки от нас! Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз де моля така:
Дано Хриси е прекарала нощта по-спокойно и да е преминала към самостоятелно дишане...
  Praynig

Пожелавам ви весел празник! Ние няма да можем да дойдем, но ще ви гледаме по телевизията или на снимки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт