Стиска устата и извърта главата!

  • 601
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 693
Как се справихте?

# 1
  • Мнения: 246
При кърмене, пиене от шише или хранене с твърда храна?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 535
На 8 месеца може да реши да не е гладно в този момент.

# 3
  • Мнения: 693
И при трите опции! Като огладне мноооого тогава приема бибата. Изобщо не гледа какво и подавам, само като посегна към устата - стиска я и извърта главата.

Тя повръщаше от пюретата извесно време, после минахме само на кърма, после включих кашите, които ядеше до вчера без проблем. Опитах да я захраня с пуйка - първите 2 дни я прие и после започна с тези номера.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 14:47 от Katinche

# 4
  • Мнения: 246
Мда, племенницата ми беше такава. Стиска устата и реве от глад. Сега е в първи клас и пак яде с уговорки.

# 5
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Давала ли си лекарства скоро? Дъщеря ми започна да го прави след като й давах едни капки против кашлица. Сега върти главичка само като посегна към лицето й. В този случай, ако искам да я храня, мацвам леко на устничките от пюрето или каквото ще даваш там, тя усеща какво е и започва да яде тогава.

# 6
  • Мнения: 693
Да, давам Ентеросан от пипета! Интересното е това, че лкатството даже и се ослажда, поне до днес, де! Ще видим тази вечер  Rolling Eyes

# 7
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Как е положението? Има ли промяна или все така отказва да яде?

# 8
  • Мнения: 693
Има напредък, давам и да си играе с една пипета и като я лапне изстисквам кашата  Laughing и после продължавам с лъжицата. Обаче не и ли харесва манджата положението е безнадеждно, а тя почти нищо не харесва  Confused Днес и дадох каша ябълка на Хумана - хареса и  Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 535
Чудно ми е. Явно детето не е гладно, и не иска да яде. Защо я подценяваш до толкова, че да я мамиш и баламосваш за да яде?! На 8 месеца вече знаят кога са гладни и ако са гладни ядат.

# 10
  • Мнения: 256
Моя прави така, като не е гладен, а от както му изкочиха зъбетата, като се насуче и стисне зъбки...  #Crazy Няма да ви разправям...

# 11
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Радвам се, че положението се е подобрило. Дано нямате проблеми повече!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт