Първо зъбче

  • 9 173
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Майчета,кога избиха зъбките на бебоците ви?Има ли някакви традиции за първото зъбче?

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На 7м.
Не съм правила нищо специално.
Една приятелка ми беше казала да му купя бяла блузка или май беше кърпа Thinking не помня (не го направих).

# 2
  • Мнения: 2 960
на 6м.
Не съм парвила нищо специално Peace

# 3
  • Мнения: 2 521
На дъщеря ми на 1 г
На сина ми на 1г и 3м
Нищо не съм правила и аз.Само почерпих за зъбчето на малкия,че много дълго го чакахме и вече си помислих че ще остане без зъбки горкото дете Laughing

# 4
  • Мнения: 1 155
На 7 месеца, не съм правила нищо. Peace

# 5
  • Мнения: 165
На 4 месеца и 7 дни,не съм правила нищо специално Simple Smile

# 6
  • Мнения: 92
Питам,защото съм чувала,че се дава игла(но нищо по-подробно незнам) newsm78

# 7
  • Мнения: 1 372
Все още не е избило, но мисля че е прорязъло венчето. Единствената традиция, която смятам да спазя е редовното им миене.

# 8
  • Мнения: 7 201
На 6м.Не бях чувала за някаква традиция. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 086
Първото зъбче на дъщеря ми изби около годинката. Купих ѝ бяла дрешка /мисля, че беше боди/ и започнах да го мия.

Синът ми още няма зъби.

# 10
  • Мнения: 1 666
На голямото ми дете - на 9м
На малката - на 5м.

Бях чувала, че за първо зъбче се купува нещо бяло и на сина ми му купих бяло боди. Сега да е еднакво и при сестра му и на нея купих бяло боди за зъбчето.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 185
На сина ми първото зъбче изби на 8 месеца, знам, че се купува нещо бяло, за да са бели и здрави зъбките!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 74
На 8 месеца. Не съм правила нищо и незнаех, че трябва да се прави. Чета, че се купува нещо бяло. Laughing

# 13
  • Мнения: 2 005
На 11 месеца,нищо не съм правила.Чувала съм обаче за иглите - раздават се за да са остри зъбките като игла  Rolling Eyes Някой без работа си го е измислил.  Laughing

# 14
  • Мнения: 62
Двата долни избиха на 5 м. едновременно. Нищо не съм правила , за пръв път чувам.

Общи условия

Активация на акаунт