Деца и пиърсинг

  • 7 340
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Не ме линчувайте само Embarassed Искам да се обърна специално към по-консервативните мами и татковци може би, а и другите да се включат Peace Наште не са консервативни де, ама специално за пиърсинг и татуировки...ц...хич не щат и да чуят Cry
Та въпроса ми е дали бихте позволили на детето си един ден да си направи пиърсинг, ама така на 13,14,15 годинки...  И с какви думи биха ви омилостивили децата ви? Колко ви трябва, за да приемете решението им? newsm78   Една от причините майка ми да не иска да се пробивам е, че съм доста алергична и се изприщвам често, а дали това изобщо има значение... #Crazy

Моля ви отговорете, защото е много важно за мен Sad

# 1
  • Мнения: 857
Бих му дала.Като знам аз как се чувствах преди да ми разрешат наще. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 100
Бих му дала.Като знам аз как се чувствах преди да ми разрешат наще. Rolling Eyes


А я кажи как ги нави? Party

# 3
  • Мнения: 857
Първо казах на майка ми че много искам обеца на пъпа или езика.Тя мърмори мърмори и накрая се отказа.Каза ми само:Питай баща си.Ако той ти даде.Тогава го питах и му казах:Тате искам обеца на езика а той:АААААААА на езика не.В никакъв случай.После викам:Поне на пъпа.Той вика:АА добре.На пъпа лятото може.Днес си взех обецата.Само трябва да реша кога да ида

# 4
  • Мнения: 6 155
Амиии, ако имам дъщеря на 13г. и дойде да ми каже, че иска обица на носа или езика направо ще я отрежа  af smile3513 smile3513 smile3513
За обица на пъпа ще трябва да ме врънка повечко време...например докато ми писне  Mr. Green
Т.е не бих позволила да си сложи нито на езика, нито на устата, нито на веждата. Евентуално на пъпа и носа  Thinking Може би, защото на мен ми харесва пиърсинг само на тези места  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 100
Биби, а има ли нещо, което би те умилостиви някак и да и позволиш Flutter

# 6
Ами да ти кажа ли нашите много трудно се навиха да си сложа обеца на веждата(особенно баща ми).Но аз ги дрънках сигурно близо две години и ми разрешиха чак преди 3месеца някъде (скоро ще направя 17год.).Незнам ти на колко си години, но според мене поизчакай някой друг месец(година), ще ти кажа и защо да изчакаш,да не да си помислиш че се правя на голяма.
1-во: Твърде е възможно след някой месец да ти мине мерака и вече да не искаш обеца(където и да е)
2-ро: Като станеш малко по-голяма е по-вероятно родителите ти да ти разрешат такава манипулация.
Немога да ти кажа точно как умилостивих моите за пиърсинга на веждата, не си спомням. Помня че първо навих майка ми, а след това тя спомогна да убедя баща ми.

# 7
  • Мнения: 1 100
Аз наистина я искам от малко преди нова година. Исках и на езика, и на веждата и почти на всякъде, ама на пъпа наистина не съм се отказала и ми е голям мерак tooth

# 8
  • Мнения: 71
Сега когато дъщеря ми е на две години си мисля че бих и позволили доста неща,но след 10-15 години не мога да гарантирам че ще съм на това си мнение newsm78.Мен лично родителите ми не са ме спирали в нищо  Hugи дано живот и здраве успея да се държа с малката така както и те с мен Praynig.А колкото до пиърсинга една позната(на 19)си сложи на пъпа,майка и знае,но баща и е още е в неведение Laughing.

# 9
Абе я вземи изчаки още някой друг месец и току виж ти минал мерака и за обеца на пъпа  Laughing Laughing (така както ти е минал за обеците на другите места).
Иначе те разбирам идеално и аз така като тее голям мерак имах, ама сега кат ознам колко подръжка изисква (поне моята обеца,понеже е на нежно място).Бързо се замърсява, възпалява, че дори и гной е събирала веднъж  ooooh! Неприятно е, ама нали ми беше мерак, пък и още си я харесвам, си се грижа за нея.
Абе я кажи ти на колко си години?? Thinking

# 10
  • Мнения: 1 313
Мисля че като стане на 16 вече няма да мога да му забранявам такива неща.Дори да му забраня, той като ми се прибере вкъщи с такова нещо да го върна ли?!Според мен обица на пъпа на 17 г. си е съвсем нормално.

# 11
  • Мнения: 1 100
Абе я вземи изчаки още някой друг месец и току виж ти минал мерака и за обеца на пъпа  Laughing Laughing (така както ти е минал за обеците на другите места).
Иначе те разбирам идеално и аз така като тее голям мерак имах, ама сега кат ознам колко подръжка изисква (поне моята обеца,понеже е на нежно място).Бързо се замърсява, възпалява, че дори и гной е събирала веднъж  ooooh! Неприятно е, ама нали ми беше мерак, пък и още си я харесвам, си се грижа за нея.
Абе я кажи ти на колко си години?? Thinking


На 14 съм. И съм сигурна, че я искам Flutter

# 12
  • Мнения: 7 186
Де да знам, сигурно като стане на 15 поне Thinking, ама кой знае дотогава какви нови моди ще наизлезнат. Whistling

# 13
  • Мнения: 1 014
Аз не бих позволила на моето дете. Полудявам само като си помисля за подобно нещо. Сещам се, че преди исках да си правя татуировка на глезена и майка ми ме спря. Сега съм й много благодарна за това.

# 14
  • Мнения: 7 186
За татус и аз ще се замисля, защото това е нещо постоянно, докато пиърсинга можеш да го махнеш винаги и няма последствия. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт