Какво е вашето мнение...

  • 3 788
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
ПО какво бихте определили един мъж дали е мъж Peace  и само финансовото му положение ли го прави такъв, защото повечето мъже се чувстват мъже само когато имат пари  иначе не!!!!

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 11:50 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 1
  • София
  • Мнения: 17 259
Питаш мамите дали се чувстват мъже ли  Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 156
не се чувствам мъж.

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не възприемам мъжа си като портфейл с крака Naughty  И не принадлежността към мъжкия пол, прави един мъж истински такъв. Трябва да е осъзнал своите отговорности, преди да прояви претенциите си. Благодарна съм за мъжа до себе си! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 686
Не!Жена съм си!

# 5
  • Мнения: 183
Не възприемам мъжа си като портфейл с крака Naughty  И не принадлежността към мъжкия пол, прави един мъж истински такъв. Трябва да е осъзнал своите отговорности, преди да прояви претенциите си. Благодарна съм за мъжа до себе си! Heart Eyes
Благодаря за правилно разбрания въпрос и за отговора   bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 183
Питаш мамите дали се чувстват мъже ли  Joy Joy Joy
Не сте го разбрали правилно душата питам - ако имаш финанси един мъж дали е мъж или не?

# 7
  • Мнения: 2 448
Случвало се да ме питат и то не веднъж дали не съм мъж скрит зад женски ник.  Mr. Green
И в живота съм се чувствала понякога като мъж, за съжаление.  Confused
Благодаря на тези мъже в живота ми, които с поведението си са ме карали да не се съмнявам за миг в своята женственост и роля на жена, която ми е отредила природата.  Simple Smile

Не сте го разбрали правилно душата питам - ако имаш финанси един мъж дали е мъж или не?

  Rolling Eyes Финансите са много малка част от това, което би ме накарало да кажа за един мъж, че е мъж.   Но липсата на всякаква инициатива за изкарване на повече пари и подобряване на живота, никак не говори добре за мъжа. Ненормално е жена да носи на гърба си цялото семейство, абсурдно е направо, да не говоря, че не е толкова голяма рядкост за жалост.  Tired

# 8
  • Мнения: 25 570

Не сте го разбрали правилно душата питам - ако имаш финанси един мъж дали е мъж или не?

Е, как да те разберем правилно при така неясно зададени въпроси?
Какво общо има "един мъж" с това дали аз имам финанси?  Laughing
Да, случва се, когато жената е по-богата да "скопи" самеца до себе си, но пък мъж, който позволява да го скопят, мъж ли е?

# 9
  • Мнения: 183

Не сте го разбрали правилно душата питам - ако имаш финанси един мъж дали е мъж или не?

Е, как да те разберем правилно при така неясно зададени въпроси?
Какво общо има "един мъж" с това дали аз имам финанси?  Laughing
Да, случва се, когато жената е по-богата да "скопи" самеца до себе си, но пък мъж, който позволява да го скопят, мъж ли е?
А прочети пак и втория въпрос Peace Защото повечето пъти като попита един мъж дали се чувства мъж има винаги реакция   Peace защо не питате  жена му а него !  Peace

# 10
  • Мнения: 4 726
мъжът лично за мен е мъж по други критерии различни от финансовите. Аман от сополи с дебели портфейли.

# 11
  • Мнения: 6 029
ГИЛ ГРИСЪМ, ако продължиш да пишеш в розово сериозно ще се запитам ти дали си мъж.

Не, портфейла не определя дали един мъж е мъж.

# 12
  • Мнения: 183
ГИЛ ГРИСЪМ, ако продължиш да пишеш в розово сериозно ще се запитам ти дали си мъж.
Не е розово а е Цикламено  Peace
Розово

Цикламено
А и не смятам ,че предпочитанията към даден цвят определят какъв съм (ако беше в синьо или кафяво щеше да е мъжествено явно) ,НО можеш да попиташ жена ми (МЕДОВИНКАТА) или други от форума които ме познават  Peace
Да не казвам дежурната фраза -Искаш ли сама да провериш?

# 13
  • София
  • Мнения: 17 259

Не сте го разбрали правилно душата питам - ако имаш финанси един мъж дали е мъж или не?

Е, как да те разберем правилно при така неясно зададени въпроси?
Какво общо има "един мъж" с това дали аз имам финанси?  Laughing

А прочети пак и втория въпрос Peace Защото повечето пъти като попита един мъж дали се чувства мъж има винаги реакция   Peace защо не питате  жена му а него !  Peace

Хайде сега и ти си прочети пак втория си въпрос и ми кажи дали се разбира какво се пита.

# 14
  • Мнения: 431
Моето мнение е, че ми трябва превод на мислите ти. Ако въпросите не ти се удават, опитай и да добавиш няколко изречения, пример, линк, снимков материал.

Общи условия

Активация на акаунт