способни на всичко за да сме слаби :):)

  • 717
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
добър вечер нА ВСИЧКИ Blush Искам да ви попитам дали някой е ползвал хранителните добавки от СТУДИО "ЗДРАВЕ" и имате ли някакви отзиви за тях newsm78. в сайта казват че ефект имало но при всички продукти е така нали все пак трябва да се продават  Wink с един емайл добре ме намамиха мен ,и си  поръчах   от ФОРМУЛА1 и ФОРМУЛА4 да пробвам какво ще стане...ето и сайта slimfigura.hit.bg НАДЯВАМ СЕ ДА ИМА ЕФЕКТ  newsm17

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Разгледах сайта,но никъде не видях цени. newsm78

# 2
  • Мнения: 47
ами да цени няма  Rolling Eyes.. трябва да проявиш интерес и тогава в емайл ти пращат цените на всички предлагани продукти. На мен днес ми пристигна поръчката и започвам от утре  Grinning ще пиша за евентуален резултат. ето и цените на всички продукти: Формула 1 -  85 лв.
                  Формула 2 -  47 лв.
                  Формула 4 -  47 лв.

# 3
  • Мнения: 47
аз си взех ФОРМУЛА1 и ФОРМУЛА4-обшто взето това са според тях продъктите които помагат за намаляване на телесната маса. ФОРМЪЛА2 е изградена като цяло на витаминна основа,която набавя нуйните витамини на организма,но мисля че с някои друг плод или зеленчук ще има същия ефект,затова го поспестих newsm12 дано не съм сгрешила  newsm17. успех на всички които са решили да пробват!!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт