капилярчета в очите?

  • 657
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
мами здравейте, имам едно питане дали някоя от вас е забелязала в очичките на детенцето и да има капилярчета, които са по силно изразени. ние сме на 1 и 3 месеца и от известно време ми прави впечатление че очичките и понякога са по червени понякога не и когато се загледам виждам как в очичките и се личат капилярчета. на вас случвало ли ви се е ?
предварително благодаря за отговорите! 

# 1
  • Мнения: 7 723
мами здравейте, имам едно питане дали някоя от вас е забелязала в очичките на детенцето и да има капилярчета, които са по силно изразени. ние сме на 1 и 3 месеца и от известно време ми прави впечатление че очичките и понякога са по червени понякога не и когато се загледам виждам как в очичките и се личат капилярчета. на вас случвало ли ви се е ?
предварително благодаря за отговорите! 
Във всички очички прозират капилярчета.
Когато детето е плакало, напъвало се е, или му се спи и нормално да са по- зачервени Peace

# 2
  • Мнения: 179
И аз виждам от няколко дни, че едното око на детето /на година и пет месеца/ е малко по-зачервено, по-точно вътрешната част и се чудя дали не е спукан капиляр и от какво може да бъде. Надявам се просто да премине и да не е нещо сериозно.

# 3
  • Мнения: 122
Ами и аз съм забелязвала по-червенички капилярчета в очичките на сина ми от време на време, но педиатърката ми каза, че това било нормално, тъй като бебетата се напъвали (евентуално е имала предвид при плач и т.н.). Но все пак може да питаш и твоя педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт