Къде на морето?

  • 3 306
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Къде може да се отиде на морето, но да не е застроен, шумен и тъпкан с хора курорт или град?
Търся някакво по-спокойно местенце, по-тихо и да е по-безлюдно. Има ли на морето такова място и кое е то? Какви са цените горе-долу?
 

  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 830
Никой ли не знае такова място? Confused

# 2
  • Мнения: 4 916
На мен ми харесва на Фичоза, там има бунгала - пълна дивотия само на десетина километра от Варна. Същото било и на Шкорпиловци, но там не съм ходила от десет години.

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на младежкия център в Приморско

# 4
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
На мен ми харесва на Фичоза, там има бунгала - пълна дивотия само на десетина километра от Варна. Същото било и на Шкорпиловци, но там не съм ходила от десет години.
Повярвай ми Шкорпиловци не е мръднал дори от 20 години.

# 5
  • Мнения: 3 830
Супер! Благодаря на всички.  bouquet Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 497
Синеморец  Peace

# 7
  • Мнения: 2 110
Като спокойни курорти аз харесвам Ахтопол,Синеморец и Приморско. Цените на тези места са и много прилични .

# 8
  • Мнения: 142
Ахтопол ми е едно от любимите места, също и Черноморец Peace

# 9
  • Мнения: 4 916
На мен ми харесва на Фичоза, там има бунгала - пълна дивотия само на десетина километра от Варна. Същото било и на Шкорпиловци, но там не съм ходила от десет години.
Повярвай ми Шкорпиловци не е мръднал дори от 20 години.

Още по-добре  Peace Трябва да има и такива места.

# 10
  • Мнения: 2 908
Съгласна съм за Ахтопол и Синеморец,ама да се каже,че Приморско е спокоен курорт-  ooooh!

# 11
  • Мнения: 738
Приморско е далеч от "спокоен"... Аз препоръчвам Лозенец, Синеморец, Дюни...

# 12
  • Мнения: 342
Само един път съм била в Приморско и то на разходка  ама хич не ми се видя спокойно.

# 13
  • София
  • Мнения: 406
Съгласна съм за Синеморец,наистина е спокойно и има чудесни заливи.В Лозенец също е много приятно,но миналото лято бяхме там и са започнали и него да застрояват,но въпреки това там е много красиво.Препоръчвам ви,ако сте наблизо да отидете до Аркутино,невероятно е. Peace

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
района на Шабла също... Тюленово...

Общи условия

Активация на акаунт