Помогнете ми да я намеря...

  • 12 764
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Моята история е малко сложна, но аз ще я опростя. Имам биологи4ен баща/както вси4ки/,които не познавам и никога не сьм виждала,та с две думи : той има друго с-во и дьщеря, която аз искам да намеря. Молбата ми е,които може да помогне да пише. Имам някакви данни за тях, но не смея за сега да ги публикувам, защото не знам тя да ли знае за мен. Казвайте какво да правя? Давайте сьвети. Най-интересното е,  4е тя е крьстена като мен, не ми е ясно как този 4овек се обрьща с моето име кьм нея,4удя се как спи нощем,защото той знае за мен... какви хора, какви сьдби...4акам отговори/може и на лс/ Ще дам информация само за града в които живеят/на баща ми с-то/- КОСТИНБРОД

# 1
  • София
  • Мнения: 71
Какво целиш с това? newsm78

# 2
  • Мнения: 109
С имената на баща ти и информацията,която казваш,че имаш, с малко питане тук и там из въпросния град,който въобще не е голям, мисля,че ще успееш...все ще се натъкнеш на някой,който да познава баща ти.

# 3
# 4
  • Лондон
  • Мнения: 403
На колко години си ти и на колко години е сестра ти?
Някога вижда ли сте се с баща ти?
Как си представяш срещата със  сестра ти?
Подготвена ли си за неблагоприятно развитие на  желанието ти?

Смятам ,че  тук не е  мястото да публикуваш имена ,градове и друга  подобна информация. Дано получиш повече мнения и сама да прецениш как да постъпиш.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:20 от ЕМСИ

# 5
  • Мнения: 87
Нямам лоши помисли кьм тях /спрямо наследства, имоти,пари и др, такива/. Аз сьм от хората дето се казва "родиме мамо с кьсмет и ме хвьрли на смет" с две думи имам прекрасно с-во деца, дом... презадоволително вси4ко останало. Пиша това ако някои е останал с впе4атление 4е целта ми е финансова.  Отговарям и на другите ви вьпроси:
Аз сьм на 37г. тя е 34г.
Баща ми никога не сьм виждала.
Срещата сьс сестрата си я представям с положителен край, но сьм подготвена и за лоша разврьзка.
Що се отнася за данните знам, 4е тук не е мястото.
Искам да я намеря, за да не се полу4и в един момент/сапунен сериал/ : синьт ми води снаха тя ми се оказва племенница или сватьт се оказва дядо на младоженците, защото истината ще е то4но така.
щЕ СЛЕДЯ МНЕНИЯТА И ПРЕПОРЬКИТЕ ВИ.

# 6
  • Мнения: 348
Ти си финансово добре, те са от малък град без много възможности. Подготви се и за друг вариант - те да се възползват користно от твоите чувства.

Дано да не стане така и всичко да завърши по най-добрия за всички начин!

  bouquet

# 7
  • Мнения: 804
34 години са малко, но и страшно много. Помисли дали наистина искаш да го направиш. Реално те са чужди хора. Филмовият хепиенд не е задължителен.
Ако все пак наистина го искаш, говори първо с майка си. Лично аз съм скептична към подобни срещи и роднинства изникнали от нищото.

# 8
  • Мнения: 721
ох не знам какво точно да те посъветвам.сигурно и аз бих искала да познава сестра си ако бях на твое място.ако искаш да знаеш коя е ,да я видиш като начало-направи го.може после да решаваш дали би искала да се запознаеш с нея.биологичният ти баща няма да коментирам.

# 9
  • Мнения: 18
Костинброд ха? - моята майка е от там. Има три големи роди (българи) и много роми в града. Най-вероятно баща ти е зет в някоя от родите (или е син съответно). Иначе, ако е някой "придошъл", повярвай ми всичките го знаят - в Костинброд скрито не остава. Ако се заговориш с някой от Костинброд няма как да не разбереш всичко (чак до номера на обувките му). За съжаление аз няма да мога да съм ти от помощ, защото не съм израсла там пък и отдавна не живея в БГ. Със сигурност обаче, ако кажа на майка ми - ще се сети за кой става на въпрос. Ако искаш пиши ми на лични.

Off Topic На шега: само да не е в нашата рода, че бабите ще умират Simple Smile)) Нали знаеш те малко обичат да драматизират.

# 10
  • Мнения: 721
нали не си на 34г.

# 11
  • Мнения: 18
Ако горният коментар е за мен: Не не съм, на 25 съм. Като казвам "роди" имам предвид до 16-ти брои братовчеди на пример, не мама, тати, баба и дядо. Аз се пошегувах за бабите, но само защото аз не съм на 34 не значи, че не е замесено друго лице (мой роднина). Както казах повечето хора са си роднини в Костинброд. Моят пра-дядо (от Костинброд) е имал 7 деца (поколението на дядо ми). Умножи по 2 деца (средно) = 14 братовчеди (поколението на майка ми) и т.н. Отделно се броят на там братя и сестри на пра-дядото, после братовчеди и прочие и прочие. Мога да продължавам, но това не е тема за моята рода, а за на момичето сестрата.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 02:54 от localgal

# 12
  • Мнения: 411
потърси я,дори да е лоШ края,няма да съжаляваШ,за да не се полу4и наистина кръвосмеШение.
аз съЩо имам биологи4ен баЩа с който се запознах като бях на 7 год.имам две полусестри .с едната не поддържам връзка,а с другата комуникирам по4ти всеки ден по компа.тя има едно моми4енце на 10год.,а другата моми4енце на 4год. и мом4енце на 2 мес.това лято си бяхме на бг.минахме да ги видим и малката ,която е на 4год,каза 4е иска да се ожени за големия батко,т.е. моя син който е на 17год.,но тя си го хареса.естествено тя е много малка за да знае какво озна4ава това,нито пък може да разбере 4е са първи братов4еди,но.....представям си неЩо подобно.заЩото знам за един такъв слу4ай.става въпрос за хора,които са на около 60 год.залиубват се като у4еници моми4ето забременява.разделят се тя отива в друг град,мом4ето  е сигурно 4е тя е направила аборт.да ама не.жената си отглежда детето ,той си създава семейство години по късно,ражда му се дъЩери4ка.двете деца порастват,не знаят един за друг.съдбата ги събира да у4ат заедно висШе образование.залиубват се и Ще се женят.събират се двете фамилии да се оговарят.майката на мом4ето припада и когато се свестява е с напълно побеляла коса.не искам да ми се слу4ва неЩо подобно и на никого не го пожелавам.успех.дано отзивите са добри.само да ти кажа с баЩа си като го видя само ЗДРАВЕЙ,но съпругата му заслужава златен медал.страхотен 4овек е и винаги ме посреЩала като дъЩеря.

# 13
  • Мнения: 352
Не може да кръсти баща ти и другата дъщеря с абсолютно същото име. Може, при положение,че не си припозната или се е отказал от теб. По въпроса-по добре не се меси. Тръгват едни истории...

# 14
  • Мнения: 2 723
Не може да кръсти баща ти и другата дъщеря с абсолютно същото име. Може, при положение,че не си припозната или се е отказал от теб. По въпроса-по добре не се меси. Тръгват едни истории...

Такова нещо като отказване от дете нема...

И по темата, иди и я намери, нищо не губиш, ако си с пълното съзнание, че съществува и кофти развитие на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт