Хладилници, хладилници ... хладилници, какъви и защо?

  • 582
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, от няколко дни слушам дрезгавия глас на хладилника ми, който ме моли - пенсионирай ме. В камерата редовно има вода вместо лед, а в самия хладилник температурата е почти същата като стайната.

Доста рових в интернет и останах с впечатление, че марките за мен са Либхер, Електролукс  и Самсунг. До момента ползвах татковия Мраз и честно да си кажа, новите екстри са ми изключително непознати.
Много бих искал да разбера какво значат функции като:

-АВТОМАТИЧНО РАЗМРАЗЯВАНЕ
-БЪРЗО РАЗМРАЗЯВАНЕ
-ЕКО РЕЖИМ
-ОХЛАЖДАНЕ НА НАПИТКИ
-ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА
-РЕЖИМ "ВАКАНЦИЯ"
-MULTIFLOW СИСТЕМА
-СИСТЕМА ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА МИРИЗМИТЕ
-COOL SELECT ЗОНА

Още преди време бях решил, че хладилник без No-Frost система няма да си взема, но колкото повече чета толкова по-объркан се чувствам. Също така бих искал да, споделите впечатления, ако случайно имате от следните модели:

Електролукс
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028436

Самсунг
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000931

Най-голямата ми дилема е кое да предпочета - хладилник с два компресора или хладилник с No-Frost? Хладилници, който имат и двете екстри са супер скъпи, a моя бюджет е около 850лв.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Още преди време бях решил, че хладилник без No-Frost система няма да си взема, но колкото повече чета толкова по-объркан се чувствам. Също така бих искал да, споделите впечатления, ако случайно имате от следните модели:

Бягай далеч от No frost. Сам си се сетил.
За марката... заложи на Либхер. Избери си този, с най-дебелите стени. И му пази добре гумено-магнитната лента.

# 2
  • Мнения: 106
И АЗ СЪМ С ЛИБХЕР ЗА МЕН Е НОМЕР 1.МОЯ Е БЕЗ КАМЕРА,ЗАЩОТО ИМАМ ФРИЗЕР И СИ ТЪРСЕХ ТАКЪВ,САМО ХЛАДИЛНА ЧАСТ-МНОГО СЪМ ДОВОЛНА,ВЗЕХ ГО ОТ РИТОНИ

# 3
  • Мнения: 595
Може спокойно да забравиш за самсунг. Приятели имат Либхер, но доста дървен ми се струва модела - ако държиш на модерни и футуристични форми, едва ли ще те удовлетвори, като изработка обаче е добър.
По въпроса с 2-та компресора - препоръчвам ти точно такъв! Докато си размразяваш хладилника, камерата ти ще си работи и обратното. Ако не ти трябва фризера, спокойно си го изключваш и си работи само хладилната част, иначе работят и двете - при тези с един компресор. От 5 години ползваме хладилник на Горение, до момента не е дал никакъв дефект, изключително безшумен, не мога да разбера кога работи компресора и кога не. Електролукс като марка също са добре - имам техни пералня и микровълнова, също перфектни, без забележки. Която и да избереш от тези марки, все ще е добре, само гледай да не е самсунг.

Общи условия

Активация на акаунт