Отговори
  • Мнения: 114
Моя много добра приятелка, която навърши 18 години преди 2 месеца, загина вчера в катастрофа. Автомобилът е управляван от неин приятел без книжка, който обаче е оцелял. Много ми е мъчно за нея, не мога да се успокоя, от вчера мисля само за това... Бяхме близки, а и тя беше толкова страхотен човек! Почивай в мир, миличка newsm45 newsm45

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=128059

# 1
  • Мнения: 4 513
 Cry  Cry  Cry
Моите съболезнования!

# 2
  • Мнения: 641
Съжалявам за момичето. Flowers Rose Flowers Rose
 И аз преди години загубих приятелка в автомобилна катастрофа по вина на другия шофьор, заспал на волана. До колкото разбрах е получил присъда от по 2 години за всеки живот /в колата са били трима души/ т.е. 6 години затвор и по 2-3 хиляди обезщетение.

Много ми е мъчно за нея, не мога да се успокоя, от вчера мисля само за това... Бяхме близки, а и тя беше толкова страхотен човек! Почивай в мир, миличка newsm45 newsm45

Да, дълго още ще плачеш, ще мислиш, ще си я спомняш. Сълзите помагат.

# 3
  • Мнения: 212
Всяко нещо на тоя свят си има цена. Глупостта да се качиш в кола управлявана от неправоспособен водач (момчето е било без книжка) също си има цена и просто твоята приятелка я е платила. Такъв е живота - всеки си плаща за глупавите постъпки...

# 4
  • Мнения: 6 029
Обикновено Борко ме нервира с изказванията си в подобни теми, но тоя път е прав Cry

Моите съболезнования!

# 5
  • Мнения: 4 916
Всяко нещо на тоя свят си има цена. Глупостта да се качиш в кола управлявана от неправоспособен водач (момчето е било без книжка) също си има цена и просто твоята приятелка я е платила. Такъв е живота - всеки си плаща за глупавите постъпки...

Борисе, прав си, но можеше да бъдеш поне малко по-тактичен.

# 6
  • Мнения: 3 268
Всяко нещо на тоя свят си има цена. Глупостта да се качиш в кола управлявана от неправоспособен водач (момчето е било без книжка) също си има цена и просто твоята приятелка я е платила. Такъв е живота - всеки си плаща за глупавите постъпки...
Борисе,добре е от време на време да излизаш от образа на форумски всезнайко и дървен философ.
Много съжалявам за приятелката ти!Сърцето ми се свива,когато прочета такива новини.Синът ми е на 18г. и отскоро е шофьор.Моля се всеки ден да се прибере жив и здрав.Мир на праха на приятелката ти. Sad

# 7
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Съболезнования за твоята приятелка.
Загубата е тежка.

# 8
  • Мнения: 12 662
Съболезнования. Много висока цена за грешката.

# 9
  • Мнения: 410
Поводът е тъжен, но наистина тази безсазсъдна БГ-глупост излиза извън всякакви рамки, тогава и реакцията не може да е тактична, хора, става дума за ЖИВОТ, оставете такт и чувства, и предвземки, вразумете се!

# 10
  • Мнения: 4 111
Съжалявам за погубения живот. Моите съболезнования!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 990
Мир на праха й!

# 12
  • Мнения: 155
Съжелявам, моите съболезнования! Нека почива в мир!

# 13
  • Мнения: 227
Съжалявам! Cry

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ужасно тъжно е да си отиват млади хора по толкова нелеп начин Cry

Общи условия

Активация на акаунт