Кандидатстване в Англия

  • 2 114
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте.Аз съм 11 клас и мисля тази година да кандидаствам в Англия с медицина или кримнология и съдебна медицина.Решена съм на всичко ,за да постигна целта си.Като общ успех накрая на 11 клас (от 3 години- 9,10,11) може би ще е 4.70-5.00.Ще държа и изпит по език лятото ...поне така смятам.И проблема ми е че не знам дали не вдигам много летвата,незнам дали ще се класирам и незнам дали въобще да имам надежди че ще ме приемат а найстина страшно много искам да ме приемат да уча това.Оценките ми по химия за съжаление от 9,10 клас са 4,4
По биология 5,5 по физика 5,5 по математика 3,4 мисля ... и сега 11 клас здравата ще се потрудя да имам доооста по хубави оценки...както и на изпита по англ така и по тези предмети .... незнам дали искам много и дали има поне малка вероятност да ме приемат :/

# 1
  • Мнения: 24
...Решена съм на всичко ,за да постигна целта си...

Ама наистина ли на всичко?!

# 2
  • Мнения: 2
Медицина е доста трудна специалност. Не се гледа с добро око на българските дипломи за средно образование по принцип в Обединеното кралство. Намирам успеха ти за малко нисък...

Давам ти линк към друг форум и специално към тема, в която се обсъждат необходимите изпите /извън IELTS/TOEFL/ за медицина.

http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=29089

Прочети внимателно самата тема, след което съвета ми е прочети ВСИЧКО в подфорум Образование в UK.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт