"Смешно" ли е раждането? - 1

  • 204 001
  • 758
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 763
Старата тема станала твърде дълга. Който иска да я чете да заповяда.
За останалите - нова тема Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 110
На мен фаворити са ми циганките, когато започнат да кълнат стават несравними !
Но, няма да забравя едно майче с което раждахме. По време на раждането лекаря и казва "Напъвай,напъвай...."и тя напъва...в един момент чувам "Майче, не ми се пули ,а напъвай..",как прихнах да се смея...е то на чужд гръб и сто тояги са малко !

# 2
  • Мнения: 125
Моето раждане не беше от смешните в никой случай, но навсякъде има по един бисер, нали знаете Laughing
В моя случай - потник под нощницата, да не ми стане студено, евентуално Mr. Green Акушерката ей такива ги отвори Shocked Laughing
това цялото вместо така дразнещото "запис" (еййй, от година и кусур съм тук, така и не го схванах това)

# 3
  • Мнения: 3 695
На мен фаворити са ми циганките, когато започнат да кълнат стават несравними !
Joy
те са уникални

# 4
  • София
  • Мнения: 2 004
Моето раждане не беше от смешните в никой случай, но навсякъде има по един бисер, нали знаете Laughing
В моя случай - потник под нощницата, да не ми стане студено, евентуално Mr. Green Акушерката ей такива ги отвори Shocked Laughing

Това ми навява спомени как не исках да си събуя чорапките, че все пак ноември месец си е хладничко, подухва на петичките. hahaha Ама водите ми поизтекоха по тях и трябваше да ги махна.

Момичета, цяла бременност четох тая тема и се заливах от смях. Сигурно и затова имах толкова бързо, лесно и весело раждане. Бъдете положително настроени и не се шашкайте  Hug

# 5
  • Мнения: 388
Айде и аз тук Simple Smile
Че работим за бебче, дано да ми потрябва да се успокоявам Blush

# 6
  • Мнения: 1 107
Една от най-приятните за четене теми в форума. За съжаление не мога  да допълня с някоя весела история, но се радвам от сърце като чета Вашите  bouquet

# 7
  • Мнения: 9 973
най-смешната тема.Дано скоро пак се разпиша тук

# 8
  • Мнения: 93
Ами аз раждах планирано секцио и доста се бях поуплашила... ама се оказа, че не боли  Embarassed
та подготвиха ме, сложиха упойката и по едно време гледам разместват некви крака ... а моят лак на краката! Ааааа мойте крака! ...  Shocked леле да знаете как се стреснах... толкова бързо да ме хване тая упойка... Rolling Eyes
Както и да е де... продължават те, режат, вадят бебо и т.н. и нали пред лицето ми има параванче /да не надничам/... и свършват с кърпенето по мен и като се дръпна доктора и като го видях  Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy еееееее тогава щях да получа удар направо! Беше целия в кръв - все едно е клал прасета цял ден! Викам си "Ле лееее тоя ме е разпрал направо  ooooh!"
Сигурно е нормално да изглеждат така след операцията, ама аз честно казано не го очаквах! Joy

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Записвам се да следя и новата темичка.
Твърде голяма вероятност има на това раждане да съм без мъж около мен, ако пратят благоверния пак в командировка.
Подозирам, че ще има комични ситуации в предвижването ми до родилното, защото съм заплашила, че ще звънна на някой от колегите му, които са виновни той да не е покрай мен в такъв момент.

Ще поживеем, ще видим. Дано има нещо забавно, което да ви разкажа.

# 10
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Темичката е върхът!!! Grinning
И аз да се запиша: Второ раждане ми е, всичко върви нормално, водят ме в родилна зала с пълно разкритие, започвам с напъването, бре, това бебе не излиза, голям зор видях, то впоследствие се оказа, че му е била къса пъпната връв, та трябваше да застана в акробатична поза, за да излезе, но както и да е, аз напъвам, по едно време останах без сили и питам доктора и акушерката, не може ли да ми помогнат, като го издърпат малко бебчето Crazy А докторът ми вика: "Ами все още бебетата ги правите без дръжки, та няма начин..." И мен като ме напуши смях, като си представих образно бебе с дръжка за вадене ... аз се хиля, те ми викат "Напъвай силно"...Crazy Ех, спомени, весело беше Laughing

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 19:28 от mama_galka

# 11
  • Мнения: 686
И аз да не остана назад!

Като раждах малкия,така ми се спеше.Беше на връх Коледа.
Първо се мотах вкъщи,тоалет-моалет Rolling Eyes,че имах време и пред компютъра да седна.Мъжът ми на обороти край мен"Тръгвай,та тръгвай"
-Чакай малко бе човече,те раждал ли си,че ми даваш зор.Ще има да кибицам един ден в тъпата болница,докато родя(да,да!).
Доктора и той беше сънен.Викам му аз"Докторе,спи ми се,две не виждам"
Той:
-Мислиш ли,че на мен не ми се спи,сега ще трябва да стоя буден до сутринта Rolling Eyes.
(Да,ама не има-няма два часа и родих).
Докато ми обяснява в предродилна доктора:
-Ти си раждала и знаеш какви са болките,но аз да ти кажа ...дрън,дрън,дрън...изпя си лекцията-усетиш ли напъни,викни ме.
И излезе.Ама няма и пет минути след това ми почнаха напъните.Никой не предполагаше,че ще почнат толкова бързо.Аз съм сама в стаята.Уплаших се,чесно,разкрещях се Embarassedне толкова от болка,колкото от страх да не родя сама в предродилна Crazy.Доктора идва с полузатворени очи.
-Какво стана?
-Ами раждам...
Пристигна и една акушерка.Доктора,невярващо:
-Ами раждаш?!?!?!?
Вдигна само завивката и погледна...там.Наистина раждах!Само вика на акушерката:
-По-бързо,по-бързо,че ще роди тук!
Не помня как стигнах до родилна зала.Малкия се роди много бързо,но пък е излязал с ръката напред,като СУПЕРМЕН Laughing.
После ги чувах в другата стая доктора и акушерките като си говорят как бързо съм родила,че всички родилки ако били като мен...


# 12
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Вместо запис:

На моето секцио докторите, дето ме кълцаха, бяха голями майтапчии, през цялото време ми разказваха вицове, а после ми се караха, че се смея и мърдам  Simple Smile по едно време започнаха да се оплакват, че им тече пот от челото, и аз с целия си акъл хванах с едната ръка чаршафа, дето го използваха за параван, и започнах да им трия потта от челото. Сестрите не можаха и да реагират, само седяха с отворена уста, пък единият доктор вика: "Е, ако всичките родилки са като теб, ние скоро няма да имаме нужда от операционни сестри - родилките всичко ще си вършат сами"  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 189
Самото раждане не беше смешно, но после в стаята бяхме 4 жени и всички с операции. На съседното легло жената се обажда на мъжа си и му поръчва гащи, по нейно обяснение " бабешки". Е, идва мъжът й следобед и тя като извади покупката- направо не се сдържах Joy- бели огромни гащи с големи червени ягодки- невероятни бяха.
И понеже Мила се роди с доста коса и то щръкнала- единия ден ми я водят и сестрата пита- hahaha Тоя таралеж на кой е?

# 14
  • Мнения: 22 720
И аз се надявам на есен с песен да се запиша пак в темата.

Общи условия

Активация на акаунт