Как да приготвя каша Слънчо

  • 14 874
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
на 22.03 малкия човек става на 6 месеца.до сега е ял каши на милупа и хумана.Приятелка ми препоръча кашите на слънчо,но се разочаровах от това че изобщо не е написано достъпно как да я приготвя.(за разлика от изброените по горе)ако някоя майка е давала от тях,моля да ми каже в какво съотношенияе да я приготвя.прочетох из форума че повечето майки я приготвят на око,но незнам дали така е удачно.благодаря ви предварително и май повече няма да ги купувам след като свърша тази.

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 11:53 от Vivi

# 1
  • Мнения: 27 524
На око, на око, няма проблем. Винаги всички каши приготвям на око, няма от какво да се притесняваш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 577
На око.
По инструкция на опаковката ми стават редички.

# 3
  • Мнения: 302
Аз съм купувала на всички марки и всичките съм приготвяла на око.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Мисля, че бебето ти е още малко за кашите на Слънчо.
Те се приготвят с обикновено сухо мляко, а не с адаптирано.
Погледни внимателно и да не съдържа глутен.

# 5
  • Мнения: 17
предните по инструкция стават екстра и мн ги хапва,ами ще пробвам на око пък да видим какво ще стане. и още нещо -пречи ли като му сменям марките каши,защото знам че за АМ не било хубаво.Vivi,ти направо ме срази,пише че е след 4 мес.,и  е без глутен.Да отивам да купувам нова каша?

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
На мен пък ми ставаха много гъсти като ги правех както е написано на кутията.И в повечето наистина има глутен.

# 7
  • Мнения: 1 512
И с какво кашите на Слънчо са по хубави от тези на Милупа или Хумана та тази твоя приятелка е толкова доволна от тях? Може би цената ?
Иначе слагам количеството сухото вещество по указанието на опаковката за съответната възраст,а водата на око до желаната консистенция за различните марки каши.

# 8
  • Мнения: 9 973
точно на око,иначе става рядка или гъста

# 9
  • Мнения: 15 379
Кашата винаги я правя на око, независимо от марката. Аз също мисля, че бебето ти е малко за тези каши.

# 10
  • Мнения: 17
Кашата винаги я правя на око, независимо от марката. Аз също мисля, че бебето ти е малко за тези каши.
защо тогава я дават за 4 месеца newsm78

# 11
  • Мнения: 15 379
Кашата винаги я правя на око, независимо от марката. Аз също мисля, че бебето ти е малко за тези каши.
защо тогава я дават за 4 месеца newsm78
На този въпрос аз не мога да ти отговоря. Каши Слънчо съдържат обикновено сухо мляко, а не АМ, което ги прави подходящи за деца, които са над 1 година, т.е. когато се въвежда кисело и прясно мляко.
При положение, че има много добри марки на пазара за каши, какъв зор е да даваш именно Слънчо?

# 12
  • Мнения: 17
честно казано нямам зор за тия каши,досега малкия човек е ял винаги добри и скъпи работи и така ще бъде,просто както споменах ми я препъръчаха,а това че е малък за тях ме озадачи.това е.благодаря за отговора
Кашата винаги я правя на око, независимо от марката. Аз също мисля, че бебето ти е малко за тези каши.
защо тогава я дават за 4 месеца newsm78
На този въпрос аз не мога да ти отговоря. Каши Слънчо съдържат обикновено сухо мляко, а не АМ, което ги прави подходящи за деца, които са над 1 година, т.е. когато се въвежда кисело и прясно мляко.
При положение, че има много добри марки на пазара за каши, какъв зор е да даваш именно Слънчо?

# 13
  • Мнения: 17
и още нещо, внякои пюрета на хип има сухо пълномаслено мляко,и от тях ли не мога да му давам сега.направо съвсем се обърках

# 14
  • Мнения: 15 379
и още нещо, внякои пюрета на хип има сухо пълномаслено мляко,и от тях ли не мога да му давам сега.направо съвсем се обърках
Кои точно имаш предвид?

Общи условия

Активация на акаунт