Млечница на 8 мес.-възможно ли е?

  • 415
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Ето за какво става въпрос.От завчера забелязах мънички бели петънца в устичката на Ивка-първия ден бяха само от вътрешната страна на ъгълчетата,но днес има и по долната и горна устна.Не дава сигнали да я боли,суче си нормално,но ръчичките и постоянно са в устата.Дали я сърби,или пък заради тях са се появили тези петънца?Още с нищо не съм я мазала,ноднес мисля  да посетя аптеката?Джипито ни е в отпуск,та дали можем да се справим безлекарска намеса?

# 1
  • Мнения: 1 704

Може. Мойта е имала само веднъж на 6 месеца и нещо.. от няколко петънца по езика на които не обърнах внимание, цялата и уста пламна буквално за една нощ..  Мазахме се и двете с Дактарин 2-3 дни и всичко се изчисти.. гърдите си мажех преди кърмене, а нея след това

# 2
  • Мнения: 3 042
Да не сте пили антибиотик наскоро? На моя син от Аугментина му излезе млечница в устата, но бързо я овладяхме с едно мазило(Дактарин май беше newsm78 Thinkingама не съм много сигурна в името), че беше бая отдавна.

# 3
  • Мнения: 6 315
Напълно възможно - Йоан получи млечница на 7-8 месеца. Маже се с Дактарин Орал гел. Той е сладък и не им е неприятен.

Общи условия

Активация на акаунт