Пролетните ви парфюми 5

  • 14 602
  • 374
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 096
                                                                                                          Estee Lauder
                                                                                                                                                                   

                 
   
                    Ести Лаудер е родена през 1906 г. в Ню Йорк, в семейството на имигрантите Макс и Роуз Шотс Менцер, най -малкото от девет деца. Те живеели в апартамент точно над

железарския магазин на баща и в Куийнс. Ести започва работа, като помощник продавач за чичо си - др.Шотс, уважаван химик. Тя му помагала да продава кремове, помади и мазила за лице

 и ръце, които произвеждала компанията му New Way Laboratories, която той основал през 1924 г. Някои от кремовете, които предлагали носели имената ''Six in one Cold Cream'' и ''Dr. Schotz

 Viennese Cream'', а Ести и чичо и ги продавали в козметични магазини, плажни клубове и курорти. През 1930 г. тя се омъжва за Джоузеф Лаудер, през 1939 се развеждат, за да се оженят

отново през 1942 г. В интервю години по -късно Лаудер споделя '' Омъжих се много млада. Все си мислех, че нещо изпускам от живота, но открих, че имам най -сладкия мъж на света''. Тя и

 съпругът и продължават козметичния бизнес с тяхна собствена малка фабрика -бивш ресторант. Марката Estee Lauder Inc. е основана през 1947 г. Продуктът, който я прочува и поставя на

 картата на големия козметичен бизнес е парфюмът Youth Dew 1953 г. Лаудер обяснява успехът си така - '' Нито ден не съм работила през живота си без да продавам. Ако вярвам в нещо -

продавам го и то здраво''.


п.п. Всяка нова тема, ще ви запознава с известен дизайнер и неговите парфюмни вълшебства.

                 - Ести Лаудер гримира клентка

# 1
  • Мнения: 2 590
Пу  първа .За първи път Crazy newsm44

# 2
  • Мнения: 4 096
Аз пък втора Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 57
Трета! Поглъщам и вдишвам всичко написано!

# 4
  • Мнения: 4 096
Имаме нужда от жарко слънце и плажове Hug

# 5
  • Мнения: 13 621
Страхотна е тази снимката с плажа Simple Smile Де да беше сега така времето..тука при мене и сняг заваля Sad
Сега съм си сложила Curious на Бритни и ми е много приятно и уютно с него Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 590
Страхотна е тази снимката с плажа Simple Smile Де да беше сега така времето..тука при мене и сняг заваля Sad
Сега съм си сложила Curious на Бритни и ми е много приятно и уютно с него Simple Smile
Къде е този сняг? В София ли?

# 7
  • Мнения: 13 621
Да, целият ми прозорец е засипан вече...аз съм в подножието на Витоша

# 8
  • Мнения: 4 096
A аз цялата се облях в Синема - да противодействам на студа с тази разливаща се топлина, мммммммм Heart Eyes

Жаки, много секси снимка Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 311
Тес  smile3525

# 10
  • Мнения: 22 343
Хоп и аз. ))))
Много уважавам Ести Лаудер, хубави парфюми определено. ))

Аз се отказах от The Beat на Бърбъри, цял ден се чудих дали наистина ми харесва, или не. Харесва ми, но някак си не чак толкова, че да го взема в момента. )) А и не е особено пролетен поне за мен. )))

Та, предложете някой наистина пролетно-летен парфюм. ))
Преди 2дни пробвах отново и Pleasures Delight на Ести Лаудер на кожата....но някак си и той не ме "грабна".

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 23:14 от Mirama

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Привет и от мен!
На Ести имам миниатюра на Beyond Paradise, много сладко шишенце между другото Simple Smile . Заблудих се, че ми харесва от блотер. Тогава пръсках още 100 неща. Не е мой тип, доста свеж и прохладен ми идва, с  мирис на странни цветя  Rolling Eyes Но човек има нужда от разнообразие, все пак  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 590
Mirama, пробва ли новото Булгари-зеленото. Преди няколко дена го подуших, но от блотер. Не е лошо, свежо пролетно -лятно. За трайност не знам тъй като изхвърлих блотера, че ги бях смесила много. По принцип си мислех, че Булгаритата не са трайни, но напоследък една Омния Кристалин много ме изненадва как ухае по цял ден , а на дреха и до следобеда на другия ден.

# 13
  • Мнения: 4 096
Aз преди лягане (не изневерявам на Синема и тази нощ) само да кажа, че на мен за лятото много ми харесва Отвъд Рая, има тръпчивост в него, наистина странни цветя......чешит е - новата тема е вдъхновена именно от него -точно такива райски заливи си представям в компанията му Heart Eyes

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Аз ще позлвам за пролетта парфюма на Versace-Bright Crystal,лек е,ненатрапчив.Някои може да се заблуди по първоначално пръскане,че не е за него,но парфюма си се развива в много нежна посока и от време-на време напомня за себе си с лекия си аромат.
В търсене съм на друг пролетен парфюм,също така лек и ефирен,но да не е сладникав.

Общи условия

Активация на акаунт