Почивна станция МС Велинград - актуално инфо?

  • 12 103
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 360
Последно във форума е писано за тази станция преди 1 година. Четох, че е преминала за стопанисване към Народното събрание.

Някой има ли информация какво е положението сега с тази станция - работи ли, има ли свободен достъп? Ще съм благодарна за всякаква информация.

# 1
  • София
  • Мнения: 308
Станцията вече е на НС, но продължава да има свободен достъп. Разбира се "контингента" е с приоритет и за почивните дни много трудно остават места за външни лица. Ние бяхме там за Великден, направихме резервация месец по-рано, но уговорката беше че една седмица преди датата ще ни потвърдят окончателно.
Бях чула че ще правят основен ремонт, но засега реновирано е частично фоайето. Предстои да се ремонтират и стаите.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
Мирка, благодаря ти, че писа по темата.
аз звънях повече от месец преди майските празници, вече нямаше места.

би ли споделила какви са ти сегашните впечатления - чистота и отопление, ресторант, басейн?
моите впечатления са от преди поне 6-7 години и за тогава беше много добре...

# 3
  • Мнения: 674
Станцията вече е на НС, но продължава да има свободен достъп. Разбира се "контингента" е с приоритет и за почивните дни много трудно остават места за външни лица. Ние бяхме там за Великден, направихме резервация месец по-рано, но уговорката беше че една седмица преди датата ще ни потвърдят окончателно.
Бях чула че ще правят основен ремонт, но засега реновирано е частично фоайето. Предстои да се ремонтират и стаите.
Обстановката е като 70-те години нищо не е пипнато.
Мизерно си е .
Басейнът е малък и неприятно непочистен.
Не те съветвам да ходиш там.
Не е и евтино май 35-40 лева беше стаята.
За още 20-25 лв ще спиш в хубави условия!!! Peace

# 4
  • Мнения: 2 259
Ние бяхме преди 2 години в база на МВР.По-голямото крило беше след ремонт,храната идеална,а басейн имаше на 300 метра.
Много бяхме доволни от престоя си там,като цени и база.Но,не очаквахме лукс да предопредя Wink
Все пак това са комплекси стрени  преди десетки години

Общи условия

Активация на акаунт