Търся кавалер за спортни танци - Пловдив

  • 1 149
  • 6
  •   1
Отговори
  • на майната си
  • Мнения: 424
Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Simple Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Simple Smile

# 1
  • Мнения: 683
Здравейте,
дъщеря ми, 1 клас 8г., се записа на спорни танци в клуб АЛЕКС - района на Братската могила до Руския клуб, но си нямаме кавалер Simple Smile.
Та ако има желаещи предлагам хубава девойка - скандинавски тип. Снимки и оферти може и на лични Simple Smile

Здравей, и аз отдавна се каня да запиша сина ми, той е вече на 3г. Няколко пъти досега исках да го запиша, но все ми казват да изчакам да порасне още, но тези дни пак ще ходя да настоявам да го записват вече.  Hug

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 14:39 от mama_na_vale

# 2
  • на майната си
  • Мнения: 424
Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Simple Smile

# 3
  • Мнения: 683
Извинявай, че малко късно, но имах лични проблеми. Там където дъщеря ми танцува не съм виждала толкова малки деца - може би поне 5 год. да навърши Simple Smile

А аз имам голямо желание да го запиша, къде другаде има спортни танци, знаеш ли?

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 424
Нямам идея - трябва из нет-а да се разровиш Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 5 173
Кой ще й е треньор?
Доколкото знам бивш съученик се подвизава като такъв там, а брат му го има сниман в рекламния плакат на клуба. Аз също танцувах, но малко, нямах кавалер Cry.

# 6
  • на майната си
  • Мнения: 424
Майка и син са, Ангел или Алекс е момчето - не съм сигурна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт