Лекарства Proviron!

  • 1 636
  • 6
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте!Моята сестра си имат проблеми със забременяването.оказа се причина съпруга и му изписаха лекарства, който за съжаление не се внасят в Бг.Но гинеколога им каза че могат да си ги закупят от Румъния.Имате ли някаква представа как точно може да стане това?Лекарствата се казват Proveronна фирма Schering (ако нещо не съм сбъркала или неправилно разчела от рецептата).Ще ви помоля ако някой може да помогне с инфо нека да пише.А ако някой е използвал тези медикаменти ще бъде още по добре да ни даде инфо.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 339
Здравей,
на моя мъж му бяха изписали Провирон и ни го донасяха от Турция,струва около 15-20лв.Доста подобрение имаше от него, той е на хормонална основа.След приема му добре подвижните сперматозоиди от 4% стигнаха до 20%.Но така и не ни достигаха за нормално забременяване и се наложи да направим ИНВИТРО,за щастие успешно.
Ние имаме една кутиика и половина ако искаш мога да ти го подаря.Само незнам как ще стане доставката Peace

# 2
Здравейте! Попаднах на вашия въпрос. Една моя приятелка внася това лекарство от Гърция, и ако желаете мога да ви го набавя,лекарството струва 15 лв. и наистина имало ефект от него.

# 3
забравих да си напи6а имейла:daljinkata@abv.bg i tel.:0884698925

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 219
Благодаря ви много за отзивчивоста!  bouquet Вече си намерихме кой да ни носи лекарството от гърция, но ако имам някакъв проблем, надявам се да мога да ви потърся. Peace Ако някой е ползвал това лекарство нека да каже има ли ефект и какви са плюсовите и минусите от употребата му.Благодаря ви предварително! Hug

# 5
Няма защо!  bouquet Относно въпроса, моята приятелка го е давала на много хора и лоши отзиви от нея не съм чувал. Може да ме потърсите,ако Ви потрябвам за нещо,няма никакви проблеми! Желая Ви всичко най-хубаво!!! Бъдете щастлива!!! Hug

# 6
Да си изкарате вълшебно на годишнината! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт