За мъжкото нежелание, отново.....

  • 6 009
  • 80
  •   1
Отговори
Знам, че се пускаха доста теми по въпроса. В нито една от тях, обаче, не намерих решение за моя проблем.
Преди да забременея всичко беше перфектно. Мислех си, че съм открила най-допадащият ми човек в секса. Няма нещо, което да не сме пробвали, направили и т.н.
Забременях, имах рискова бременност, от третия месец по препоръка на лекарите спряхме с креватните изпълнения.
Бебето е вече на 5 месеца. Не сме правили секс от година. Направо съм жива за оплакване.
Поставих въпроса, естествено неведнъж. Отговаря ми, че ме възприема вече по друг начин, като майка на детето си. Отделно от това, нямал желание, даже въобще не му идвала мисълта за секс нито с мен, нито с която и да било Sad
Няма любовница, абсолютно изключено е. На 35 години е, аз съм на 26. Имам още някое килце отгоре, но положението въобще не е трагично. Гледам, колкото ми позволява времето да се поддържам в що годе приличен вид вкъщи, е не се гримирам, ама .....
Не съм достатъчно уверена в себе си и тялото си обаче, за да мина към варианта "секси бельо", съблазняване и т.н. Може би, ако виждах поне някакъв намек от негова страна, че има желание нямаше да е така.
Няма здравословни проблеми, здрав, прав мъж е, с почти неутолим апетит за секс в миналото.

Как се справихте вие? (за тези, които са минали по този път) Интересуват ме идеи и на останалите. Усещам, че нещата ще се влошат още повече ако продължавам да бездействам. Засега изкарвам всичко на майтап, понякога и сериозно говоря, отговора е "да, да ще правим" Ама времето си минава.

Темата не е пързалка, за съжаление..... Sad

# 1
  • Мнения: 15 619
Апетитът идва с яденето....напълно сериозно.
Със сигурност няма да продължите така до безкрая.
Дано да няма здравословен проблем съпругът ти!

# 2
  • София
  • Мнения: 17 140
Няма любовница, абсолютно изключено е.

Ей това като го прочета за мъж, който година не е правил секс с жена си и не спирам да се чудя колко глупаво племе сме това жените.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 114
За мен една година е наистина много време без секс,при положение,че сте заедно,под един покрив и в едно легло.Кажи му,че наистина много ти се иска и дори му определи час и дата за случката.Подготви всичко и не се притеснявай-сложи си секси бельо.Може апетитът да дойде с храненето.....Успех!

# 4
  • Мнения: 2 723
Няма любовница, абсолютно изключено е.

Аха, и аз съм сигурна, че няма. Той кара на самообслужване 1 година  Joy
И моя така "нямаше"... Whistling

Как се справихте вие? (за тези, които са минали по този път)

Разведохме се  Peace

# 5
  • Мнения: 593
Отговаря ми, че ме възприема вече по друг начин, като майка на детето си.

Е, като станеш майка, вече не си жена, така ли?  newsm78

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отговаря ми, че ме възприема вече по друг начин, като майка на детето си.
Това е много тъпо извинение. Аз не бих се вързала. Мъж в разцвета на силите си не спира изведнъж да се интересува от секса.
Вариантите са два, въпреки, че ти ги изключваш- или има здравословен проблем, или човекът си прави секс без ти да знаеш. Говори с него и изяснете причината.
И не виждам защо не искаш да пробваш с грим, секси бельо и съблазняване. Кой ако не ти трябва да му го предложи това?!

# 7
  • Мнения: 131
Няма любовница, абсолютно изключено е.

Ей това като го прочета за мъж, който година не е правил секс с жена си и не спирам да се чудя колко глупаво племе сме това жените.


И аз си помислих същото. Аз не бих била толкова сигурна, дори и когато партньорът ми прави секс с мен, камо ли иначе...  #Crazy

# 8
  • Мнения: 2 556
И за мен нещата са супер съмнителни, причина има, аз за мъж, който наистина не иска да прави секс, не съм чувала никога.... Но и рецепта не знам има ли, дано помогне някой

# 9
  • Мнения: 131
И не виждам защо не искаш да пробваш с грим, секси бельо и съблазняване. Кой ако не ти трябва да му го предложи това?!

И защо пък все жените да трябва да разиграваме разни театри? И какво по-точно означава съблазняване, секси бельо и т.н. Аз все си мисля, че ако по принцип бельото ти не е секси, другото са просто циркове - да се втъкнеш за някоя вечер в нещо, което не ти е "втора кожа" и да го играеш голямата изкусителка... И в крайна сметка на мен би ми било обидно, ако успея да "съблазня" един мъж с някакво си бельо и евтини трикчета, а иначе ме отблъсква, когато съм себе си...

# 10
  • Мнения: 804
Не е задължително да има любовница или да не те възприема като жена. Проблемът може да е здравословен. Може да не иска да говори за това, защото му е неудобно. 
Дори и при  "мъже в разцвета на силите си" се случва.
Говори с него, тактично го посъветвай да потърси компетентна помощ... Знам ли!

# 11
  • Мнения: 15 619
Не смятам, че нежеланието за секс се дължи само на изневяра...пък и човек има интуиция....мисля, че тези работи се усещат.....когато не си затваряме очите, разбира се...

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И не виждам защо не искаш да пробваш с грим, секси бельо и съблазняване. Кой ако не ти трябва да му го предложи това?!

И защо пък все жените да трябва да разиграваме разни театри?
Глупости- "театри"! Прочети какво пише авторката. Изглежда няма самочувствие на добре изглеждаща жена. Може проблемът й да е точно там.
А ти какво предлагаш да направи?

# 13
За това че няма любовница съм сигурна, защото сме нон стоп заедно, работи си от къщи, така е от време оно. Пълен абсурд е, дайте да не го обсъждаме като вариант.
Отговаря ми, че ме възприема вече по друг начин, като майка на детето си.

Е, като станеш майка, вече не си жена, така ли?  newsm78
Ами и аз това се чудя  newsm78 След раждането, естествено аз не исках, имах шевове и не се чувствах комфортно. От третия месец обаче, съм си съвсем добре. Де да знам, още кърмя детето, понякога и пред него, дали пък това не му влияе  Confused

Мисля си, че ако аз започна някак си, едва ли ще се отдръпне. Много добре знае, че имаме проблем, но имам чувството че и той не знае как да постъпи буквално... Доста време мина, имам чувството, че съм забравила всичко, сигурно и той....  Някак си не мога да си го представя непринудено сякаш  Tired  Страх ме е че първият опит ще стане пълен провал, а ако това се случи.... незнам как ще има втори Sad

# 14
  • Мнения: 293
За жалост форума изобилства от такива теми.
Мисля,че проблема е много актуален и много стряскащ.

Мисля,че до голяма степен идва от там,че в днешно време всичко ни е под ръка,голи списания,голи жени по ТВ,голи жени по улиците....даваме всичко на мъжете до нас за много малък период от време.Изчерпва се загадъчното....Мъжете се пренасищат и се наглеждат на какво ли не...

Решение не мога да дам...както и не мога да кажа дали си има друга или си няма но определено една година без секс е проблем.Поговори с него и се опитай да разбереш каква е истинската причина...а после ще търсите решението.

  

Общи условия

Активация на акаунт