Количка с обръщаща се седяща част - моля за мнение

  • 684
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Мамчета,

бебока ми е на 6 месеца. Вече сме в лятната част на количката, но малечка не желае да се вози с лице по посока на движението и плаче. В момента, в който аз застана отпред и започна да 'бутам' количката за борда тя е вече мнооого усмихната и се 'возим' така от парка до вкъщи (за нея е забавление , а за мен съсипан кръст Cry). Реших да сменя количката си, която иначе много харесвам и ми е много удобна с такава, която има опция за обръщане на седалката. Избирам между Бебе комфорт Лоола и Quinny Buzz4. оля, за съвет, ако някой има един от двата модела.

# 1
  • Мнения: 346
Ще следя темата с интерес. Аз живот и здраве това е едно от малкото неща, които ще купувам (другите стоят от баткото) и се чудя между Лоола на Бебе Комфорт и Стокке. Те като цена идват горе-долу едни и същи (говоря за пълен комплект) май  newsm78
Извинявам се, че малко извън темата но ако някои е ползвал моделите може ли да сподели до колко кг се ползват.

# 2
  • Мнения: 89
Да, аз всъщност май повече харесвам Лоола.... Confused

# 3
  • Мнения: 4 428
Погледни и варианта на Пег Перего
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6197
Тя поне е по-лека, като ще я ползваш за лятна. Пък и е по-компактна сгъната  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 1 102
Аз имам Лоолата, много си я харесвам, компактна и удобна.

# 6
  • Мнения: 89
Благодаря за полезната информация Grinning

Общи условия

Активация на акаунт