Youngblood, къде в София ?

  • 1 015
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Момичета, знаете ли къде в София продават декоративна козметика на тази марка, ще съм много благодарна на отзовалите се  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 63
никой ли не знае  Rolling Eyes Sad

# 2
  • Мнения: 63
Никой ли не е ползвал продукт на марката Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 73
Момичета, знаете ли къде в София продават декоративна козметика на тази марка, ще съм много благодарна на отзовалите се  bouquet Hug

ето виж тази статия в края и пише къде в софия продават Youngblood Mineral Cosmetics, надявам се това е което търсиш. има и телефон за връзка

http://www.antoanette.com/show.php?id=419&a=

# 4
  • Мнения: 63
Suzanne_  bouquet  bouquet  bouquet страхотна си-много ти благодаря. ти ползвала ли си нещо на марката ?  една приятелка много ми похвали  продуктите на марката Blush

# 5
  • Мнения: 73
Suzanne_  bouquet  bouquet  bouquet страхотна си-много ти благодаря. ти ползвала ли си нещо на марката ?  една приятелка много ми похвали  продуктите на марката Blush

не мила нищо не съм ползвала явно не е много известна козметика за БГ, ако си вземеш нещо ще се радвам да споделиш отзиви с нас  Hug

# 6
  • Мнения: 63
Разбира се, задължително като си купя нещо ще пиша - като знам колко са скъпи все отлагам, но скоро ще си направя подарък Blush  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт