Розова вода и бебе

  • 3 393
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте на всички  Hug Търсих, търсих, но не открих какво точно да правя. Подариха ми истинска розова вода, зная колко е лечебна и успокояваща, но не зная точно как да я използвам за моето бебе. Мога ли да сипвам малко във водата за баня? Или как да си направя тип ароматизатор за стаята? Или мога ли да добавя в крема(лосиона за тяло) на бебето за да го мажа с него? Не съм сигурна точно как да я използвам  newsm78 Моля, помогнете с някой практически съвет  Hug Ще съм Ви много благодарна Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 44 089
до колкото знам може....
за вана и т.н. не знам, ползвала съм само върху себе си за почистване - с напоено памуче, предполагам и при дете така.....
Но може би е хубаво да се посъветваш с педиатър все пак.

# 2
  • Мнения: 4 292
Aз ползвам редовно розова вода за дъщеря ми. С памучно тампонче минавам лицето сутрин и вечер или когато се изпоти, за да я освежа. Като новородена третирах и пъпчиците и с нея, както и на сина ми, когато беше бебе.

# 3
  • Мнения: 2 110
Всички неща ,които си изброила можеш да ги правиш ! Сама си отговорила на въпроса!

# 4
  • Мнения: 306
според мен трябва да се посъветваш с педиатър. на мен докторката ми каза, че не е хубаво да се маже лицето на бебе с каквото и да било. но щерката е със супер чувствителна кожа, та  не знам за вас.

# 5
  • Мнения: 292
За розова вода не знам, аз съм ползвала розово масло ..... За теб, със сигурност може да си почистваш лицето с нея (а също и на бебето си мисля Че няма да навреди). Но най добре, както са казали момичетата, посъветвай се с педиатъра ...

# 6
  • Мнения: 468
Аз също мажа лицето на детето,сутрин след измиване и вечер след баня.

# 7
  • Мнения: 1 155
Не съм използвала! Струва ми се излишно, пък и има много хубава козметика на пазара вече.

# 8
  • Мнения: 129
Използвам розова вода когато я сърбят ушичките намазвам външно и това облекчава

Общи условия

Активация на акаунт