Прохождане

  • 841
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте , д-р Слънчева !
Синът ни от 3 седмици сме го сложили в проходилка . Водим го и за двете ръце , когато поиска . Когато ходихме на консултация преди 4 дена , педиатърката като го видя как ходи , каза че не и харесва , че си свива краката в колената . Аз си мислех , че това е защото от скоро е започнал да ходи , пък и още не е пълзял , а направо почна с ходенето . А тя ми каза , че чорапите му стискат ( носи 3/4 чорапи ) и не му правя масажи . Пък аз му правя масажи след баня . И се попритесних .... Какво е вашето мнение ? Притеснително ли е или искаме твърде много от току що прохождащото дете ?
Предварително Ви благодаря ! Simple Smile Flowers Rose

# 1
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно притесненията са напразно, но за успокоение е добре да се види от ортопед. Все пак детето е доста малко и естествено, че походката и позата няма да е къто на вече ходещо 1-1,5 год. дете. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 63
Благодаря Ви ! Flowers Rose
А помежду другото , от вчера следобяда нашето юначе се престраши и почна и да пълзи .  newsm30 newsm32 sun

Ще следя приклякването при ходене . Дано да се оправи като походи и попълзи още . Иначе ще го отведем все пак на ортопед да го види .

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 13:26 от amburly

Общи условия

Активация на акаунт