Промени ли ви се МЦ след раждането?

  • 3 628
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Промениха ли се продължителността,количеството или болката първия ден.   Thinking

# 1
  • Мнения: 1 394
Не.Пак си е на 28 дни и пак съм "часовник",-само датата се измени с два дни  Wink

# 2
  • Мнения: 141
Не всичко си е по старо му....

# 3
  • Мнения: 10 983
Нищо ново и различно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 814
Единственото, което се промени при мен е, че МЦ не е толкова болезнен като преди.

# 5
  • Мнения: 93
При мен болката изчезна,иначе в количеството и продължителността нямаше промяна.

# 6
  • Мнения: 295
За сега ми дойде само два пъти от както родих, но преди имах много силно изразен ПМС, подувах се цялата, гърдите ми ставаха много болезнени и ставах разразнителна. Сега изобщо не усетих, че ще ми идва, но ми беше по обилно и продължително. Също и не ме боля много - преди беше много болезнено.

# 7
  • Мнения: 222
да.вече не изпитвам болки когато ми идва и го няма напрежението 1 седмица преди това.лошото е че преди бях като часовник на 28 дни сега никога не знам кога точно ще ми дойде.но и количеството се е намалило значително.и по малко дни ми тече.в общи линии съм много по-добре от преди.

# 8
  • Мнения: 3 695
При мен зачести - преди беше на 30 дни, а сега на 26-28.  Confused

# 9
  • Мнения: 172
Да,преди не изпитвах болки . Сега  имам чувството,че раждам всеки път,когато ми идва.

# 10
  • Мнения: 252
За сега ми е идвало само един път.Единственото,което се промени беше ,че вече не ме боли.Дано да е все така... Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 1 535
Болката изчезна след първото раждане.
Количеството също понамаля - първите 2-3 дни преди това беше ад, сега е нормално.
Периода си е все същия - 26 дни, но по-бързо приключва - сега за 5, а преди за 7...
Сега след второто раждане не виждам промяна  Peace

# 12
  • Мнения: 1 046
Да има промяна.
Нямам болки вече, а преди беше доста тежка ситуацията. Всичко си е както преди и редовност и период и продължителност. С тази разлик, че сега се ориентирам по предстоящото събитие само по датите, без никакви симптоми.

# 13
  • Мнения: 4 335
Да и при мен се промени.Болката и количеството намаляха,не само през пьрвия ден,а през целия МЦ.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 551
Пия противозачатъчни и всичко е по-леко от обичайно.

Общи условия

Активация на акаунт