помощ кондиломи!!!

  • 2 130
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
вече не знам къде да пиша и какво да ползвам не мога да се отърва от гадните кондиломи вече няколко години  Confused  ,дайте съвет какво да правя,с какво да се мажа,пробвала съм да ги махам с течен азот,кондилим,солкодерм,но нищо...  Cry
Ако някой знае някой ефикасен метод моля да ми каже   Praynig
Мерси!

# 1
  • Мнения: 9 814
Не бих търсила за сериозен проблем лечение във форумите.
Тук не сме лекари, разбирам притеснението ти, но специалист може да ти каже най-добре.

# 2
  • Мнения: 57
Не бих търсила за сериозен проблем лечение във форумите.
Тук не сме лекари, разбирам притеснението ти, но специалист може да ти каже най-добре.

Аз съм вече толкова отчаяна,че като удавник се хващам за сламка,ходила съм при всички възможни кожни лекари от моя град,даже до София стигнах,купих лекарство от чужбина-"алдара" за около 600 лева и пак нищо ... Tired,и за това пиша тук,ако някой знае нещо друго,но вес пак мерси за съвета Peace

# 3
  • Мнения: 75
а какви имуностимуланти сте пили досега?

# 4
  • Мнения: 57
а какви имуностимуланти сте пили досега?

изппринозин 2 пъти и още няколко пъти съм пила центрум и имонобор !

# 5
  • Мнения: 75
а какви имуностимуланти сте пили досега?

изппринозин 2 пъти и още няколко пъти съм пила центрум и имонобор !

ако бях на твое място бих пробвала с различни имуностимулатори щом изопринозина и имунобора не ми помагат. мисля че подсилванеото на имунната система е много важно в борбата с кондиломите особено когато има рецидив. преди време и аз пих изопринозин (не за кондиломи) но не се почувстах по-добре,изобщо не ми помогна. може да опиташ с някои от имуностимулаторите като котешки нокът капсули (при бременност консултация с лекар), рибено масло от черен дроб на акула, цитросепт и др. витамиите също са важни в тази борба, ударни дози витамин А, С, Е по време на лечението, антиоксиданти,по-здравословно хранене. а за третиране на кондиломите може да опиташ със Солкожин. дано и успешно преборилите се с кондиломи се включат, успех  Hug

# 6
  • Мнения: 51
Аз също преди 6г имах кондиломи,които ми се бяха появили по време на бременноста,но ми ги изгори моят гинеколог,с някакво лекарство /не си спомням името му/.От тогава не съм имала проблем.

# 7
а с лазер пробвахте ли?

Общи условия

Активация на акаунт