къде в Плевен ?

  • 5 655
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
къде в Плевен мога да намеря такива торти http://www.elabg.com/?m=14&id=4 или подобни за детски рожден ден  Simple Smile

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 714
май никъде... Cry
виж тези на пчелата правят подобни,а има и едни Романтика -падат се зад Speedy куриерите.

# 2
  • Мнения: 7
И в Дисни мания можеш да провериш.

# 3
  • Мнения: 39
Хайде и аз с въпросче в плевенската тема  Mr. Green
В Плевен съм за 3 седмици и мисля да си потърся панталон. Та, някой виждал ли е някъде да се продават ленени панталони  Thinking

m_a_g_i_vs, сладкарница Романтика е близо до нас. Ако искаш да проверя там за такива торти утре  Peace

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 714
хм,ако си падаш по индииски дрехи има две такива магазинчета,където стоките са в този дух и мисля,че повечето са ленени.

# 5
  • Мнения: 765
Такива торти можеш да намериш в р-т Централ-там има торти Неделя. Има невероятни фигурки. Аз от три години само от техните торти поръчвам за рождени дни и никога не съм имала неочаровани гости.
Сладкарница романтика също правят, но на мен на Неделя много повече ми харесват.
Не вземай от Пчела и Дисниманията-мое мнение.
Тези на Диснито са от Ловеч-преди малко бяхме на рожден ден там и тортата беше отврат. Направо я оставиха за персонала. нямаше нико общо с тези от витрините на вкус. Два суги блата и смутана/а уж крем.

# 6
  • Мнения: 39
хм,ако си падаш по индииски дрехи има две такива магазинчета,където стоките са в този дух и мисля,че повечето са ленени.

Аз ходих до индийския на Цветан Спасов. Другия къде е   bouquet

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 714
видях такъв в пазара на Манеца,но бяха по0различен тип дрехите.
А си мисля,че центъра не е толкова голям и ако се пуснеш по магазините ще откриеш на много места такива панталони   bouquet

# 8
  • Мнения: 39
Някой знае ли къде къде може да продават соли за крака или да ми кажете някоя педикюристка която използва козметиката и лаковете на OPI  Hug

# 9
  • Мнения: 142
хм,ако си падаш по индииски дрехи има две такива магазинчета,където стоките са в този дух и мисля,че повечето са ленени.

Аз ходих до индийския на Цветан Спасов. Другия къде е   bouquet
Другият е в новият комплекс до кафе Монако /срещу полицията/ Peace

# 10
  • Мнения: 39
хм,ако си падаш по индииски дрехи има две такива магазинчета,където стоките са в този дух и мисля,че повечето са ленени.

Аз ходих до индийския на Цветан Спасов. Другия къде е   bouquet
Другият е в новият комплекс до кафе Монако /срещу полицията/ Peace

Днес съм там. Мерсаж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт