Подходящо облекло за ходене на сватба

  • 27 319
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Момичета здравейте Simple Smile
След месец и половина съм канена на сватба на братовчед на приятеля ми  Embarassed  Не познавам никой, така че мога да не съм чааак толкова официална. Но бих ви помолила да споделите какво вие бихте облекли и какво сте обличали...Ако добавяте и снимки, ще съм много благодарна  Hug Hug Hug
Наскоро си купих много сладки лачени обувчици и имам лачена чанта...Но по-нататък? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 22 430
Сватбата дневна, или вечерна?
Винаги можеш да облечеш елегантен панталон с топ, или риза.
Също така костюм със по-спортна линия, сако с пола или панталон.
Рокля, дължина около коляното и с не твърде голямо деколте. )))

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
ако фигурата ти е подходяща за такава рокля ти препоръчвам ето това:



като може да е по-изчистена в горната част и евентуално с широк колан. съжалявам, че не намирам друга снимка, но модела за който си мисля е подобен. Обувките тук са добре подбрани, но може да се заменят и с такъв модел

разбира се в друг цвят Wink

дано да съм успяла да помогна Hug

# 3
  • Мнения: 2 388
Малка черна рокля.

# 4
  • Мнения: 7 474
Малката черна рокля е класика в жанра  Crazy

# 5
  • Перник
  • Мнения: 726
Черна рокля с дължина до коляното или малко над него. Wink

# 6
  • Мнения: 2 388
Малката черна рокля е класика в жанра  Crazy


Така си е. Laughing
На всички сватби, на които съм ходила досега или съм била с такава рокля или с комбинация бюстие/потник и пола, които съчетани пак изглеждаха, като рокля. Simple Smile

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 311
Миналата година бях в същата ситуация - сватба на братовчед на приятеля ми  Laughing
Малка черна рокля, черни високи ботуши (трябваше да са черни сандали, но се изсипа един як порой и нямаше как Wink) и малка черна чанта.
Изглеждах официално облечена и в същото време не се набивах на очи  Grinning
Според мен за такава ситуация розовата рокля, която са показали е крайно неподходяща Simple Smile

edit: Ми не съм дочела за модела  Blush Иначе роклята е хубава. Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 14:24 от missing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
Миналата година бях в същата ситуация - сватба на братовчед на приятеля ми  Laughing
Малка черна рокля, черни високи ботуши (трябваше да са черни сандали, но се изсипа един як порой и нямаше как Wink) и малка черна чанта.
Изглеждах официално облечена и в същото време не се набивах на очи  Grinning
Според мен за такава ситуация розовата рокля, която са показали е крайно неподходяща Simple Smile

с розовата рокля исках да покажа модела, а не да акцентирам на цвета Wink

# 9
  • Мнения: 2 388
с розовата рокля исках да покажа модела, а не да акцентирам на цвета Wink

Нищо му няма на цвета, стига на собственичката на роклята да и допада.

# 10
  • София
  • Мнения: 430
Не разбирам какво общо има това, че не познаваш хората с това дали трябва да се набиваш на очи. Преди месец бях на сватба (вярно на най-добрата ми приятелка) но така или иначе тя отдавна е в друга среда и пак не познавах много много хората, но това не ми попречи да си купя нова рокля, в свеж цвят, дължина до коляното, тънки презрамки.
Всичко живо около мен беше в черно, все едно не бяхме на сватба, а на погребение   #Crazy Разбирам да си официален..ама и обувките и чантата и аксесоарите като са ти в черно какво се получава..

Заложи на това как се обличаш в ежедневието, т.е. как обичаш да акцентираш върху себе си. Аз обичам по предизвикателните тоалети. Розовата рокля като модел ми харесва, цветът не е подходящ наистина, но ако беше синя примерно я обличах на момента (за сватбата), а за дискотека и розовата мятам  bowuu

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
изядохте ме за това розово - както казах само това намерих, за да покажа модела.

ето още нещо:

# 12
  • Мнения: 22 430
vaflichka, моделите са хубави, но ако човек не е свикнал да носи подобен модел рокля, или изобщо бюстие е голям майтап отстрани. През цялото време е едно лудо подръпване нагоре и е изключително смешно.

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нещо семпло и елегантно, не ежедневно(на сватба съм вижадала и панталон до коляното), но не и нещо стряскащо официално, освен ако мястото на сватбата не е такова.
Малката черна рокля наистина е класика. Освен това може да се съчетае с най-различенцвят обувки-червени, цикламени, сини и т.н.
Може да прибавиш и някой стилен аксесоар.

Аз съм ползвала тази комбинация на сватба и се чувствах много комфортно.


Ботушите и чехлите не се връзват с елегантен тоалет.

# 14
  • Мнения: 6 618
Нищо и няма цикламената рокля.
Ако всички решат да бъдата с малки черни рокли ще е супер скучно и банално.

Общи условия

Активация на акаунт