Спят ли спокойно дечицата ви

  • 2 405
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте пак.Филип е на 1,9 м .От както се е родило милото има много не спокоен сън.Върти се като пумпал.Бърбори на сън(нощния му сън е не спокоен).Плаче понякога.Чудя се какво да правя.Някакви чайчета ли да му правя.От мащерка ли от липа ли...?
Вашите дечица как са

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Моето спи много добре/пу-пу Mr. Green/,обаче на дена приятелка е вече на 2.3г. и тя не знае какво е това нощен сън пък камо ли да е спокоен CrazyДано скоро се оправи положението при вас Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Най-често да. Имало е случаи, когато си говори нещо на сън или плаче, но е било много рядко.

# 3
  • Мнения: 1 629
Моя също се врътка, удря си главичката понякога от въртенето, бърбори, смее се, плаче, но не съм се замисляла нещо да давам. Реве, когато му никнат зъбки- обикновено в този период спи най-неспокойно.

# 4
  • Временно
  • Мнения: 788
Моята дъщеричка,да чукам на дърво,спи спокойно.
Но племеникът ми откато се е родил не е спал повече от 3 часа непробудно нощем.Обикаля си цялото легло,става насън и сяда в леглото,след което се пробужда.Плаче,мрънка,сърди се.И сестра ми се е видяла в чудо.Педиатърката им е казала,че просто детето е много емоционално.

# 5
  • Мнения: 958
Същата работа, нищо не помага, чакам да го израстне, да не говорим, че цяла нощ се удря ту в едната страна на леглтоо ту в другата, пъшка, бълнува, седи си седнала със затворени очи.
Плаче смее, се буди се, буди ни и нас, а и през деня спи малко и вечер ляга късно, незнам от къде събира сили.

# 6
  • Мнения: 4 187
Рая се радва на здрав и спокоен сън, радвам се и аз  Grinning.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сина ми се върти доста на сън и си говори, усмихва се, понякога плаче.Явно си преживява нещата от ежедневието.А и той е доста емоционален.Не съм си и помисляла, че това може да му пречи, че да му давам някакви чайове.
Аз също сънувам много и се въртя.Сутрин като стана чаршаф няма останал под мен. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 804
При мен средната беше така-нищо не съм и давала,израства се,вече е почти на 13 спи си съвсем нормално.

# 9
  • Мнения: 255
Oх поуспокоих се. Ще чакаме значи и ние да го израсте, а това че е много емоционален ..по цял ден пее танцува ...лудува взима ни акъла.

# 10
  • Мнения: 518
Същата работа, нищо не помага, чакам да го израстне, да не говорим, че цяла нощ се удря ту в едната страна на леглтоо ту в другата, пъшка, бълнува, седи си седнала със затворени очи.
Плаче смее, се буди се, буди ни и нас, а и през деня спи малко и вечер ляга късно, незнам от къде събира сили.
Все едно говориш за моето дете! Mr. Green Държи се по абсолютно същия начин!

# 11
  • Мнения: 9 814
Като цяло-да.
Обърни се към педиатъра за съвет.

# 12
  • Мнения: 180
Дъщеря ми също спи много неспокойно през нощта, бърбори си нещо, диша тежко, проплаква дори и се върти. Педиатърката, каза че е нормално и че отминава към 3-ти или 4-ти месец,зависи от бебенцето  Wink

# 13
При нас отмина след 2-та година,не 4е сега не се пробужда но е на периоди.До втората годинка беше кошмар. Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 6 441
Здравейте пак.Филип е на 1,9 м .От както се е родило милото има много не спокоен сън.Върти се като пумпал.Бърбори на сън(нощния му сън е не спокоен).Плаче понякога.Чудя се какво да правя.Някакви чайчета ли да му правя.От мащерка ли от липа ли...?
Вашите дечица как са
Пробвай поне час и половина преди сън да не се занимава с много шумни и буйни игри-това също може да повлияе. Peace

Общи условия

Активация на акаунт