Мигли инцидент

  • 2 123
  • 22
  •   1
Отговори
Така,значи на един огън малко миглите ми се опърлиха,понеже си затворих очите,леко бяха де не е нищи сериозно,но леко ги дръпнах и паднаха половината.Мазах се 1м с рециново масло и отново пораснаха но не както си бяха естетвено извити на горе,а сега стърчат напред и по скоро леко надолу-леко като присвия с очи и ги виждам.Как да ги изправя нагоре с извивачка за мигли ли или със спирала.Не съм ползвал досега нищо такова понеже съм момче,а леко ме е срам да разпитвам приятелките кое как и за какво се ползва.Те знаят за случката ама съм с очила и май все още не са забелязали,че леко сега са ми надолу миглите.КАКВО ДА ПРАВЯ-спешно е.Помагайте-мнения,препоръки-всички ще слушам-всичко ще правя.Само кажете как да ги ВДИГНА. #Crazy Тези от Пловдив и на кафе ще ги заведа   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Извинявай, ама темата защо ми звучи като бъзик Wink Майтапиш ли се ?

Жалко, че не се сещам за някой трик, иначе съм от Пловдив и щях да пия едно кафе, ама...

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Еми извивачката ще ти реши проблема,стисни ги 1-2 пъти и тва е, само гледай да не прекалиш със извиването.

# 3
НЕ,няма бъзик?Голяма помощ...добре де не беше на огън в гората или нц къде си,а по-скоро се опърлих с един спреи-дезодорант.Палихме го.То взе че само мен прецака.Малко и косата си опърлих.Беше ми се завил кичурът наобратно.
Със спирала просто прекалих ама...
ама знам ли можеше и с нея да пробвам.Поне не е страшно.С онази машина-чудовище да не вземат всички да ми паднат.
Доколкото знам никоя позната не ползва такова нещо.Но не съм се запитвал защо.
Затова реших да пиша тук.
Ще изчакам още някое мнение.Засега 1 глас за извивачката.

# 4
  • Мнения: 13 623
Мама не ти ли е казвала да не си играеш с огъня?  Ще ти поникнат пак споко!

# 5
ми кой ли я слуша...ма те ми поникнаха и сега са леко надолу...чети  bowuu

# 6
  • Мнения: 1 941
Моля те, само спирала не си слагай  Joy

# 7
  • Мнения: 35 947
ти си момче /имаш ли навършени 13 г.?/, забрави извивачки, спирали и т. н., за да не те спукат от майтапи после - за 2 седмици всички ще забравят, че са ти били пърлени миглите /мислиш ли, че някой забелязва липсата им или че са важни за общуването ти с другите?/, но с години може да те разнасят как си се наплескал със спирала и си ползвал извивачка за мигли  hahaha

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Има и друг вариант за спасение в домашни условия.

С тъпото на нож да си ги извиеш.

Опираш тъпото в основата на клепача, и по дължината му натискаш миглите нагоре.

Само внимавай да не си извадиш очите!

# 9
  • Мнения: 223
или ако искаш със спирала- си купи безцветна, тия които са като гел

# 10
  • Мнения: 18
Бе даже и да се бъзика момчето, аз имах подобен случай преди две години с моите мигли и то от коктейл Б52 Laughing Много тъпо се получи, но една приятелка ми ги подряза с ножичка за да изреже най-горния връх, който всъщност беше опърлен и също стърчаха защото бяха сухи. После си пораснаха нормално. Подозирам че и при теб връхчетата ако се подрежат после ще са нормални и ще се извият. Просто провери ако връхчетата са по различни на пипане от другата част на миглите най-вероятно това е проблема.

# 11
  • Мнения: 2 092
На мен ми се струва,че не са израснали още до норм. си дължина,като израстнат ще се извият нагоре! И малко им изрежи връхчетата!
И на мен ми се е случвало от свещ ,но непомня колко време след това пораснаха достатъчно!

от Пловдив съм  Mr. Green

# 12
ами те ми пораснаха доста.От носа до средата са нармално дълги и горе долу добре извити и на двете очи.Ама от средата към ушите са също дълги но прави и са леко надолу.С нож няма никакъв начин да ме накарате да пробвам.Аз сега от 1м така си карам-не ми е проблем,ама като се видя ме дразни.Чувал съм че има и безцветна спирала за МЪЖЕ.Не съм виждал де ама...
Та с кое е по-добре.Едно бързо дръпване с извивачка или...Не виждал аз лично какво толкова ще ме подиграват.Пък и няма в средата на часа да го правя.Аз щом имам желание да ми се оправят никой не може да ме спре.Вие само можете да помогнете.Само си кажете мнението-и да не е нещо опасно с ножове и...Извивачка или безцветен...забравих какво беше вече Laughing

# 13
  • Мнения: 1 081
И аз съм за подрязване на връхчетата, но само връхчетата де  Peace

Не съм от Пловдив  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Вземи ги мажи вечер с бадемово масло, има го в аптеките струва 1лв и нещо,с клечка за уши си мажи миглите, а сутрин ги извий веднъж и тва е,кво толкоз.Според мен не ги подрязвай и не ползвай нож,защото си момче все пак и с тия неща не мисля, че ще се справиш добре.

Общи условия

Активация на акаунт